Strona główna

Zbiór przedstawionych lamp rentgenowskich powstał dzięki życzliwości oraz ofiarności ludzi zatrudnionych w nw. firmach, wyższych uczelniach, instytucjach naukowo-badawczych (lista aktualna na dzień 2015-01-18 i jest uaktualniana kilka razy w roku):

  1. Academia Press - Mieke Dhulst - Belgia
  2. Amptek, Inc. –  John Pantazis - USA
  3. Analytische Produktions-Steuerungs und Controllgeräte GmbH – Niemcy
  4. Andrex – Torben Lund – Dania
  5. Applied Physics Technologies – Alana R. Celia – USA
  6. Argonne National Laboratory – Józef Maj – USA
  7. Aribex, Inc. – Steven Wood, Marc Burrows – USA
  8. Arky David - USA
  9. Asahi Roentgen Ind. Co. Ltd. – Kazunori Shiimoto – Japonia
  10. ASNT - Trina Coaklly - USA
  11. Australian X-ray Tubes Pty Ltd. – Sarah Touman – Australia
  12. Authier Andre - Uniwersytet Piotra i Marii Curie - Francja
  13. Avaatech – Aad J. Vaars – Holandia
  14. Aydin Displays, Inc. – Clyde Mock – USA
  15. AXO DRESDEN GmbH - Kraemer Markus - Niemcy
  16. Behling Rolf /Taylor&Francis Group
  17. British Gypsum – Steve Limb – Wielka Brytania
  18. Bruker AXS GmbH – Werner Griessmeier, K. Henninger – Niemcy
  19. Bruker AXS Inc. Bob He - USA
  20. Bruker Optics - Petit - Francja
  21. Buderus Guss-Dirk - Niemcy
  22. Chirana Group a.s. – Jiri Kopecek – Czechy
  23. CNRS - Toulouse - France
  24. Comet AG – Johann Schultz, Roland Zarske – Szwajcaria
  25. Consejo Superior de Investigaciones Cientificas – Feliciano Plana – Hiszpania
  26. DEXCO Incorporated – Rudy Kirch – USA
  27. Dazeley, Peter – Wielka Brytania
  28. Drenth Jan - Holandia
  29. Dudenbostel Don - USA
  30. DURAN Group GmbH - Kathrin Speicher - Niemcy
  31. DxRay Inc. - Jan S. Iwanczyk - USA
  32. EFG GmbH - Burkhard Hoffmann - Niemcy
  33. Eizo - Niemcy
  34. Electronic Control Concepts - Gary Bischoff - USA
  35. ELP GmbH – Peter Weiss – Niemcy
  36. Elsevier Limited – Susan Jansons – Wielka Brytania
  37. Empa–Materials Science & Technology – Alexander Flisch – Szwajcaria
  38. Excillium A.B. – Oscar Hemberg – Szwecja
  39. Forschungszentrum Karlsruhe GmbH – Arndt Last – Niemcy
  40. GE Sensing & Inspection Technologies (dawniej Rich. Seifert) – Thomas Wichmann – Niemcy
  41. Golden Engineering, Inc. – Roger Golden – USA
  42. Grand X-Ray – Kimberly Sutherland – USA
  43. Grupen Claus - Niemcy
  44. Hamamatsu Photonics - Janusz Baszak - Japonia
  45. H.C. Starck GmbH - Regina Pocha - Niemcy
  46. Hologic, Inc. – Rich Morgan – USA
  47. Helmut Fischer GmbH - Gerhard Hammerle - Niemcy
  48. Horiba Instruments Inc. - Mike Pohl, Dave Malone - Japonia
  49. IAEA Seibersdorf Laboratories – Dariusz Węgrzynek – Austria
  50. I.A.E. Spa – Laura Gabrielli – Włochy
  51. IMS Roentgensysteme GmbH – Michael Aldenhövel – Niemcy
  52. Incoatec GmbH – Christian Hoffmann – Niemcy
  53. Industrial Control Machines s.a. – Dorothea Sovislis – Belgia
  54. Insitute of Macromolecular Chemistry - Jendrich Hasek - Czechy
  55. Integrated Industrial Systems – Andrew Sobkiewicz – USA
  56. International Radiation Detectors, Inc. - Raj Korde – USA
  57. IOS Press BV - Eva Christiaanse - Holandia
  58. Ital Structures S.r.I. – Piotr Linke – Włochy
  59. JP Medical Ltd. - Wielka Brytania
  60. IUCr Journals - Nicola Ashcroft - Wielka Brytania
  61. Jordan Valley Semiconductors, Ltd. – Kobi Abrahami – USA/Izrael
  62. IP Medical Ltd. - T.O'Connor - Wielka Brytania
  63. Koestier, Albert – USA
  64. J. Morita Europe GmbH – Masamori Morita – Niemcy
  65. Laboratorie de Chimie de Coordination - Carine Duhayon - Francja
  66. Leibniz Institute for Polymer Research Dresden - Frank Simon - Niemcy
  67. Leybold Didactic GmbH - Niemcy
  68. Lohmann X-Ray GmbH – Karl-Heinz Leweke – Niemcy
  69. Loma Systems – John Burgess – Wielka Brytania
  70. Maasberg Ralf - Niemcy
  71. Magnatek aps - Lars P. Magnussen - Dania
  72. Mainsite GmbH & Co. KG – Niemcy
  73. Martin Vickers - Jeremy Karl Cockroft - Wielka Brytania
  74. Masaryk University – Brno – Petr Mikulik – Czechy
  75. Medizintechnik Grecksch – Harald Grecksch – Niemcy
  76. Microtec S.R.L  - Prenn Thomas - Włochy
  77. Moxtek, Inc. - Kris Kozaczek - USA
  78. Myers, Bert – USA
  79. MyRay – Cefla Dental Group – Righini Dario – Włochy
  80. NDT Electronic Services – Wielka Brytania
  81. Oxford-Diffraction – David Werner – Wielka Brytania
  82. Oxford Instruments Analytical Oy – Kertu Konga-Käär – Finlandia
  83. Oxford Instrumnts X-Ray Technology Inc. - Bob Kane - USA
  84. PaloDEx Group (Soredex) – Matti Lehtinen – Finlandia
  85. PANalytical – Jan van der Borst – Holandia
  86. PCS spol. s.r.o. – Czechy
  87. PerkinElmer - Yilmaz Ozcan - Holandia 
  88. Petrick GmbH – Horst Petrick, Felix Paschold – Niemcy
  89. Philips Medical Systems DMC GmbH – Rainer Boettcher – Niemcy
  90. Phosphor Technology Ltd. - Paul Ripley - Wielka Brytania
  91. PHYWE Systeme GmbH & Co – Andreas Gruenemaier - Niemcy
  92. Plyatsko Roman - Ukraina
  93. Polimaster - Białoruś - Grudovik Vadim
  94. Publicis Komunikations Agentur GmbH - Hannelore Hamatschek - Niemcy
  95. PROTO - Andrzej S. Wojtas - Kanada
  96. PTW - Tobias Kremp - Niemcy
  97. Radtke Udo - Niemcy
  98. Raytec Vision S.p.A - Francesco Pezzoli - Włochy
  99. Remesco Handelsges – Matthias Helmreich – Austria
  100. Rigaku Corporation – Toshio Nomura, Yoshiaki Watanabe – Japonia
  101. RITVERC GmbH - Andrew B. Rogozev - Rosja
  102. RLJ Micro & Analytic GmbH - Markus Heneka - Niemcy
  103. Roentgenanalytik Messtechnik GmbH – Girschik – Niemcy
  104. Ronexprim SRL - Gabriela Balasa - Rumunia
  105. Royal Netherlands Institute for Sea Research – Rineke Gieles – Holandia
  106. Römatec - Kurt Heidl - Niemcy
  107. Röntgen Technische Dienst – Dennis Zaal – Holandia
  108. RTW Röntgen-Technik Dr Warrikhoff GmbH – Alexander Warrikhoff – Niemcy
  109. SAES Getters S.p.A. – Andy Hayden – Włochy
  110. Scheunemann Hellmuth - Niemcy
  111. Schuster, Werner – Austria
  112. Shellography – Thad Thomas – USA
  113. Siemens AG – Rainer Homberg, Roland Koeppel – Niemcy
  114. Sirona Dental Systems GmbH – Katharina Anghel, Andreas Scharff – Niemcy
  115. SKS Piestany - Peter Zubor - Słowacja
  116. Smiths Heimann GmbH – Alexandra Seifert – Niemcy
  117. SPECS Scientific Instruments, Inc. – Dietrich von Diemar – USA
  118. Spectro APS – Michal Lomen – Słowacja
  119. Spectro Service – P. Koleckar – Czechy
  120. Springer-Verlag GmbH - Niemcy
  121. STOE&CIE GmbH – Niemcy
  122. Stratec Control – Systems GmbH – Uwe Reimold – Niemcy
  123. Stresstech Oy – Andrzej Wojtas – Finlandia
  124. Swiss Gemmological Insitute - Michael S. Krzemnicki - Szwajcaria
  125. Taylor&Francis Group  - Rebecca Davies - Wielka Brytania 
  126. Thales Electron Devices XRIS - Patric - Francja
  127. Thermo Electron Oberhausen GmbH – Richard Broeders – Niemcy
  128. ThermoFisher Scientific – Stanisław Piorek – USA
  129. Thomas Adrian - Wielka Brytania
  130. Trophy Radiologie – Guy Villard – Francja
  131. TruFocus Corp. – Beata Pater – USA
  132. Union City Filament Corp. – Joseph E. Celia, III – USA
  133. UNISANTIS FZE – Omar Sweid – Zjednoczone Emiraty Arabskie
  134. Université Catholique de Louvain – Michel Genet – Belgia
  135. Université de Technologie Troyes – Bruno Guelorget – Francja
  136. University of Durham – B. K. Tanner – Wielka Brytania
  137. University of Newcastle – Bill Clegg – Wielka Brytania
  138. University of Neuchatel - Helen Stoeckli-Evans - Szwajcaria
  139. University of Southampton – Mark E. Light – Wielka Brytania
  140. Varian X-ray Products – Jim Kone – USA
  141. Veasey, Nick – Wielka Brytania
  142. Vidisco Ltd. 0 Meytal Tayeb - Izrael
  143. Vienna University of Technology – Peter Wobrauschek – Austria
  144. VSB-TU Ostrawa – Jiri Kliber – Czechy
  145. Waterford Institute of Technology – Craig Sturrock – Irlandia
  146. Werth Messtechnik GmbH - Janine Stein - Niemcy
  147. John Wiley & Sons Limited - Wielka Brytania
  148. Willick Engineering Company, Inc. - Dan Guerrero - USA
  149. Wordentec LTD - Wielka Brytania
  150. World Health Organization – Gudrun Ingolfsdottir - Szwajcaria
  151. Wright Leslie - Wielka Brytania
  152. YXLON International X-Ray GmbH – Gina Naujokat – Niemcy
  153. Ziehm Imaging GmbH - Michael Botter - Niemcy
  154. XIMEA s.r.o. Ivan Majchrovic - Słowacja
  155. X-RAY-ART -Veronika Berger - Niemcy
  156. X-RAY WorX GmbH - Jens P. Steffen - Niemcy
  157. X-RIS - Bruno Peremans - Belgia
  158. X-Scan Imaging Corporation - Linbo Yang - USA
  159. Xstrahl Limited - Mike Richards - Wielka Brytania
  160. 5 Star Imaging, Inc. – Paul Aagaard – USA 
  161. Adjatech - Krzysztof Moszyński - Janikowo/Poznania
  162. Agilent Technologies Poland - Tomasz Czajkowski - Wrocław
  163. Akademia Górniczo-Hutnicza – Stanisław Skrzypek, Adam Gaweł, Maurycy Pyzalski, Tadeusz Kuc, Jan Kulka, Kazimierz Pieczora – Kraków
  164. Akademia Medyczna – Piotr Lass – Gdańsk
  165. Akademia Medyczna – Tadeusz Jaskóła – Katowice
  166. Akademia Pedagogiczna – Krzysztof Bryła – Kraków
  167. Akademia Sztuk Pięknych - Zofia Kaszowska - Kraków
  168. Akademia Wychowania Fizycznego - Wiesław Młodawski - Warszawa
  169. Alstor - Sylwia Lis - Warszawa
  170. Amadar – Zygmunt Wojciechowski – Warszawa
  171. Amed – Piotr Kania, Romuald Szamrej – Płock
  172. Anglomed – Mariusz Woźniak – Warszawa
  173. APC Presmet - Janusz Zajączkowski - Opole
  174. Applus RTD - Bronisław Cieśla - Chorzów
  175. Areszt Sledczy Warszawa Mokotów - Marcin Merda - Warszawa
  176. Arida Systems. Sp. z o.o. - Warszawa - Michał Mazur
  177. Art Studio EJM - Marek Jodłowski - Kraków
  178. Asonik – Jerzy Błaszczyk – Poznań
  179. ATM Group Sp. z o.oo. - Robert Wasiak - Marklowice
  180. Besztak Krzysztof - Opole
  181. BHU "Beta" - Karolina Berendt - Warszawa
  182. Bielecka Maria – Warszawa
  183. Biodent–Serwis – Grzegorz Sergot – Poznań
  184. Biomedix – Jan Kalita – Zabrze
  185. Bikotex - Zenon Rajniak – Gdańsk
  186. Biuro Ochrony Rządu - Tomasz Pastusiak - Warszawa
  187. BLU - Cedzyna - Ewelina Kasprzyk
  188. Bombardier – Leszek Miela – Wrocław
  189. Bruker - Polska - Marta Rucińska - Poznań
  190. Buczkowski Marek (IFP i MJ) - Warszawa
  191. Bugajniak Kaziemierz - Kielce
  192. Burmistrz Sędziszowa
  193. H. Cegielski CBR – Elżbieta Nowacka – Poznań
  194. CELPA – Herman Mieczysław – Łambinowice
  195. Cementownia Górażdże – Zbigniew Sadowski – Chorula
  196. Centrum Badań Jakości KGHM - Ewa Migasiewicz - Lubin
  197. Centrum Badań Molekularnych PAN – Zbigniew Bartczak – Łódź
  198. Centrum Badawczo Rozwojowe KGHM – Grzegorz Kondratowicz – Wrocław
  199. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 "Mechanik" - Marcin Doczumiński, Piotr Nachlik - Racibórz
  200. Centrum Medyczne WSInf - Dorota Michalska - Głowno
  201. Centrum Ochrony Radiologicznej - Łukasz Kurowski - Dąbrowa Górnicza
  202. Centrum Profilaktyki i Lecznictwa - Ejsler Dorota - Gliwice
  203. Chemar – Roman Zaborek – Kielce
  204. Chemet – Dariusz Potempa – Tarnowskie Góry
  205. Chmielewski Stanisław – Elbląg
  206. Chrenowicz Robert - Białystok
  207. CLDT – Paweł Grześkowiak – Poznań
  208. Consultronix – Leszek Piątek – Kraków
  209. Czarnecki Grzegorz – Poznań
  210. Damen Shipyards Koźle - Wojciech Antos - Kędzierzyn Koźle
  211. Dentico - Leszek Bączkowski - Lubin
  212. Dolnośląskie Centrum Onkologii – Marek Kopański – Wrocław
  213. Defekto-Serwis – Klemens Łysik – Katowice
  214. Eaton Automotive Systems - Adam Guzik - Bielsko-Biała
  215. E.I.S. - Romulad Rowecki - Poznań
  216. Elana Pet – Bożena Łukaszewska – Toruń
  217. Elektromex – Tadeusz Gruszka – Kraków
  218. Elektronika Jądrowa – Wacław Musiał – Kraków
  219. PGE Elektrownia Bełchatów – Wojciech Górniak – Bełchatów
  220. PGE Elektrownia Opole – Krzysztof Besztak – Brzezie k/Opola
  221. PGE Elektrownia Turów – Mieczysław Mazurek – Bogatynia
  222. EMC Instytut Medyczny - Marek Batycki - Wrocław
  223. Energo-Serwis – Wojciech Gębski – Konin
  224. Energomontaż–Południe – Ryszard Mańka – Katowice
  225. Energomontaż–Północ – Janusz Przytuła – Warszawa
  226. Energomontaż-Zachód - Laboratorium - Jacek Gładysz, Jan Król - Wrocław
  227. Energorem – Goszkiewicz – Łódź
  228. Eurotom – Bogdan Zygało – Warszawa
  229. Examion Polska - Bolesław Gużda - Cisek
  230. Farum – Sławomir Artecki – Warszawa
  231. Ferrocarbo – Daniel Jarząb – Kraków
  232. Foster Wheeler – Grzegorz Zelek – Sosnowiec
  233. GE Healthcare - Arkadiusz Orlak -  Katowice
  234. GE Medical Systems Polska – Waldemar Magnuszewski – Warszawa
  235. GENT – Tadeusz Telesz – Kraków
  236. Gierth Polska - Błażej Tomaszewski - Wrocław
  237. Główny Instytut Górnictwa – Leszek Drobek – Katowice
  238. Główny Urząd Miar – Ewa Kaczorowska, Jerzy Kokocinski – Warszawa
  239. Grodecka-Guz Agnieszka - Tenczynek k/Krzeszowic
  240. Grzymkowski Marcin - Warszawa
  241. Gruca Marcin - Wrocław
  242. Grupa Azoty - Bogusław Kozyra - Kędzierzyn Koźle
  243. Herwich Mariusz - Piła
  244. Hol-Land – Andrzej Wicher – Świdnica
  245. Huta Aluminium – Konin
  246. Huta Sendzimira – Krzysztof Biliński – Kraków
  247. Huta Małapanew – Kazimierz Sowa – Ozimek
  248. Instytut Agrofizyki PAN - Stanisław Grundas - Lublin
  249. Instytut Chemii Fizycznej PAN – Zbigniew Kaszkur – Warszawa
  250. Instytut Fizyki Jądrowej PAN - Maciej Budzanowski - Kraków
  251. Instytut Fizyki PAN – Jerzy Pełka, Wojciech Paszkowicz – Warszawa
  252. Instytut Chemii i Techniki Jądrowej – Wojciech Głuszewski, Wojciech Starosta – Warszawa
  253. Instytut Elektrotechniki – Katarzyna Biernat, Dionizy Szewczyk – Warszawa
  254. Instytut Energii Atomowej – Witold Szteke – Świerk k/Otwocka
  255. Instytut Mechaniki Prcyzyjnej - Marek Betiuk - Warszawa
  256. Instytut Metali Nieżelaznych – Mariusz Staniszewski – Gliwice
  257. Instytut Metali Nieżelaznych – Odział w Skawinie – Janusz Żelechowski – Skawina
  258. Instytut Metalurgii Żelaza – Hanna Krztoń – Gliwice
  259. Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej PAN – Waldemar Wołczyński – Kraków
  260. Instytut Nauk Geologicznych PAN – Paweł Zawidzki – Warszawa
  261. Instytut Odlewnictwa – Michał Wójcicki – Kraków
  262. Instytut Onkologii - Paweł Kukułowicz - Warszawa
  263. Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN - Łukasz Sajkiewicz - Warszawa
  264. Instytut Problemów Jądrowych – Mieczysław Słapa, Sławomir Wronka – Świerk k/Otwocka
  265. Instytut Spawalnictwa – Janusz Czuchryj – Gliwice
  266. Instytut Technologii i Materiałów Elektronicznych – Warszawa
  267. ITA - Ireneusz Zachwi - Poznań
  268. Jemielity Zygmunt - Warszawa
  269. Kanoza Robert - Zawadzkie
  270. Karamara Robert - Opole
  271. KIE - Michał Pacholak - Niepuszewo
  272. Kirzeniewski Kazimierz – Szczecin
  273. Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami - Diana Jędzejczuk - Wrocław
  274. Koli – Marek Lipnicki – Gdańsk
  275. Korzybski Robert - Mińsk Mazowiecki
  276. KOSS Rentgen–Serwis – Rafał Koss – Gdańsk
  277. Kostro Piotr - Złoty Stok
  278. Kotłomontaż – Augustyn Zwaka – Siemianowice Śląskie
  279. Krośnieńskie Huty Szkła – Krzysztof Kubiak – Krosno
  280. Laboranalityka Sp. z o.o. - Andrzej Fudal - Gliwice
  281. Laboratorium Kosmetyczne Dr Irene Eris - Piaseczno
  282. L-Dent - Krzysztrof Żmuda - Lublin
  283. III Liceum Ogólnokształcące - Katarzyna Zgadzaj - Opole
  284. Lisek Renata - Twardogóra
  285. Lisiecki Jerzy (syn właściciela firmy "Rurix") - Kobyłka k/Warszawy
  286. Loma Systems - Rafał Jagielski - Warszawa
  287. LOTOS Lab. Sp. z o.o. Oddział Czechowice
  288. LOTOS Serwis Sp. z o.o. - Janusz Mielko - Gdańsk
  289. Magal – Stanisław Marcisz – Wrocław
  290. MDS CARDIO – Tadeusz Bazański – Warszawa
  291. Medevice - Jerzy G. Pawliszewski - Warszawa
  292. Medical-Elektro - Wojciech Niewiadomski, Rafał Zych - Mrągowo
  293. Medicor – Zygmunt Gulczyński – Łódź
  294. Mediplan – Erwin Byrski – Katowice
  295. Mediremix – Andrzej Krzyżanowski – Bydgoszcz
  296. Medix – Sławomir Szwed – Warszawa
  297. Medservice Pro Sp. z o.o. - Hubert Waleron - Katowice
  298. Mennica Metale Szlachetne - Halina Jachimiak - Warszawa
  299. Meraserw 8 – Stanisław Morski – Kielce
  300. Metalchem-Serwis – Aleksander Udrycki – Opole
  301. Metchem – Andrzej Białek – Opole
  302. Morska Stocznia Remontowa – Piotr Sulik – Świnoujście
  303. Mortech – Przemysław Mohr – Mrągowo
  304. Mostostal Kraków – Tadeusz Silezin – Kraków
  305. Mostostal–Płock – Arkadiusz Makijewski – Płock
  306. Mszański Jarosław - Miroszów
  307. Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne - Małgorzata Kanwiszer, Paweł Trzeciak - Łódź
  308. Muzeum Historii Medycyny Uniwersytetu Medycznego - Edward Towpik - Warszawa
  309. Muzeum Kolejnictwa - Anna Kozelska - Warszawa
  310. NDT System – Sławomir Jóźwiak, Bartłomiej Jóźwiak – Warszawa
  311. NDTEST – Mirosław Karusik – Warszawa
  312. Odlewnia Żeliwa „Śrem” – Ewa Ratajczak, Marek Kubala – Śrem
  313. Opolskie Centrum Onkologii – Mieczyslaw Syrytczyk, Grzegorz Cieślik – Opole
  314. Optident – Bartosz Słota – Wrocław
  315. Ortodoncja – Jolanta Jarka – Opole
  316. Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej – Zbigniew Wacławski – Puławy
  317. PANalytical Polska – Jerzy Stroka – Zdzieszowice
  318. Państwowy Zakład Higieny - Zdzisław Różycki, Krzysztof Pachocki - Warszawa
  319. PCB Service - Karolina Białka - Gdańsk
  320. PESA – Roman Aleksiewicz – Bydgoszcz
  321. Philips Polska – Warszawa
  322. PID Polska Sp. z o.o. - Robert Szyller - Warszawa
  323. Piech Waldemar - Lublin
  324. Plasticfantastic (sklep internetowy) – Gdynia
  325. Politechnika Częstochowska – Grzegorz Golański – Częstochowa
  326. Politechnika Gdańska – Ryszard Baczyński, Ryszard Świątkowski – Gdańsk
  327. Politechnika Koszalińska –  Krzysztof Radwan-Wiatrowski - Koszalin
  328. Politechnika Łódzka – Marek Główka, Edward Sztajnert – Łódź
  329. Politechnika Opolska – Maria Hepner, Witold Pęczak, Jerzy Zając – Opole
  330. Politechnika Poznańska - Dominik Senczyk - Poznań
  331. Politechnika Rzeszowska – Maciej Motyka – Rzeszów
  332. Politechnika Szczecińska – Tadeusz Baniukiewicz – Szczecin
  333. Politechnika Śląska – Waldemar Kwaśny – Gliwice
  334. Politechnika Warszawska – Alicja Bałkowiec, Natalia Golnik, Michał Hudycz, Marcin Trzciński, Marek Psoda – Warszawa
  335. Politechnika Wrocławska – Bogdan Banaś, Lesław Sozański, Ilona Turowska-Tyrk – Wrocław
  336. Polon-Alfa – Igor Krupiński – Bydgoszcz
  337. Pomorski Uniwersytet Kliniczny - Bożena Birkenfeld - Szczecin
  338. Power Alstom – Andrzej Łosieczka – Wrocław
  339. Pracownia Badań Rentgenowskich AMA-MED – A. Bednarek – Mszczonów
  340. Pracownia Mammograficzna ZOS Centrum - Anna Trela - Opole
  341. Pracownia Radiologiczna - Irena Szych - Kraków
  342. Pracownia Rentgenodiagnostyki - Czesław Płocharczyk - Tczew
  343. Pracownia Rentgenowska – Marek Tryjarski – Warszawa
  344. Precimed – Andrzej Kubiak – Toruń
  345. Prevac - Adam Dziwoki – Rogów
  346. Prorem – Piotr Biś – Tarnów
  347. Przemysłowy Instytut Elektroniki – Ryszard Diduszko – Warszawa
  348. Przychodnia Weterynaryjna – Piotr Dąbrowski – Poznań
  349. Przychodnia Weterynaryjna Arka - Wioletta Olender - Tychy
  350. Przychodnia Weterynaryjna Dziedziak & Iwaszkiewicz - Marcin Dziedziak - Opole
  351. Przychodnia Weterynaryjna Włochy - Marta Jastrzębska - Warszawa
  352. Radiology Service – Bernard Mryka – Mikołów
  353. Radkiewicz Tomasz – Świebodzin
  354. Rafako – Wiesław Kucia, Henryk Wysocki – Racibórz
  355. REAGO Group Sp. z o.o.  - Michał Soczyński
  356. Regmed - Jacek Gołębiowski - Wrocław
  357. Remak – Janusz Tarnawski – Opole
  358. Rentgen Stomatologiczny – Robert Branicki – Opole
  359. Rofa - przedstawicielstwo w Polsce - Michał Fudal - Gliwice
  360. SAE – Paweł Janiszewski – Warszawa
  361. Sarstedt Sp. z o.o. - Magdalena Burkot - Stare Babice
  362. Securus - Marek Pyżalski - Poznań
  363. Sefako – Zygmunt Zbroński – Sędziszów
  364. Serwis – Krzysztof Walter – Warszawa
  365. Serwis–MKJ Radiologia – Sebastian Kaufke - Banino
  366. SGGW - Joanna Bonecka - Warszawa
  367. SHIM-MED Polska – Andrzej Raciborski – Warszawa
  368. Siemens Polska Sp. z o.o. - Piotr Adamczewski - Warszawa
  369. Sigmed Sp. z o.o. - Cisek
  370. Skansen - Marian Gancarski - Wambierzyce
  371. Słodziński Andrzej - Opole
  372. Słowiński Krzysztof - Wrocław
  373. SMART SOLUTIONS -Robert Kaczmarczyk, Dominik Czachura - Warszawa
  374. SPEKOM – Julianna Domarecka – Katowice
  375. Specjalistyczne Centrum Stomatologii Geodent - Ewelina Burda - Wrocław
  376. SPECTRO POLAND – Adam Jarosiewicz – Warszawa
  377. Stępniak Sławomir - Godów
  378. Stocznia Gdańska – Wojciech Kalinowski, Waldemar Plichta – Gdańsk
  379. Stocznia Północna S. A. – Teresa Filipiak, Zenon Rogiński – Gdańsk
  380. Stocznia Remontowa Nauta – Robert Szmelter – Gdynia
  381. Stoga Joanna - Wrocław
  382. Stomatologia – Bartłomiej Kowal – Katowice
  383. STOMEX – Wilkowice k/Bielska Białej
  384. Suwalski Jacek - Gliwice
  385. Syl&Ant Instrunents - Józef Nitka - Poniszowice k/Gliwic
  386. SYNEKTIK – Piotr Jaworski – Warszawa
  387. Szpital Miejski - dr Sokołowski – Suwałki
  388. Szpital Miejski – Joanna Strzypała – Świnoujście
  389. Szpital MSW Opole - Mieczysław Ciesiółkiewicz - Opole
  390. Szpital Powiatowy – W. Grzelak – Inowrocław
  391. Szpital Powiatowy - Alfred Poremba - Strzelce Opolskie
  392. Szpital Praski im. Przemienienia Pańskiego - Małgorzata Wińska - Warszawa
  393. Szpital Pulmonologiczno-Reaumatologiczny – Mirosław Wójciak – Kup
  394. Szpital Specjalistyczny - Krzysztof Ebertowski - Kościerzyna
  395. Szpital Wojewódzki - Marcin Maciejewski - Kalisz
  396. Sztencel Danuta – Zakopane
  397. Szyroki Karolina - Gogolin
  398. Tadaj Jarosław - Białystok
  399. Tchórzewski Witold - Warszawa
  400. TDP – Tadeusz Werko – Piaseczno k/Warszawy
  401. Techmed – Mariusz Matelski – Opole
  402. Technic Control – Bogdan Piekarczyk – Szczecin
  403. Testchem – Tadeusz Glenc – Pszów
  404. Testing – Andrzej Urbańczyk – Katowice
  405. Trzciński Marcin – Warszawa
  406. TTA Techtra- Piotr Bielówka - Wrocław
  407. Udrycki Aleksander - Opole
  408. Ultrarent – Andrzej Żuberek – Kalisz
  409. Ultra-Viol sp.j. - Wiesław Pietras - Zgierz
  410. Unilabo – Dąbrowa Górnicza
  411. Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w  Łodzi - Michał Zieliński - Lódź
  412. Uniwersytecki Szpital Kliniczny - Wrocław
  413. Uniwersytet Adama Mickiewicza – Maria Gdaniec, Andrzej Kartusiak, Tadeusz Łysiak – Poznań
  414. Uniwersytet Gdański – Artur Sikorski – Gdańsk
  415. Uniwersytet Jagielloński - Andrzej Urbanik - Kraków
  416. Uniwersytet Lubelski – Marek Drewniak – Lublin
  417. Uniwersytet Łódzki - Małgorzata Domagała - Łódź
  418. Uniwersytet Opolski – Jacek Zalewski, Krzysztof Ejsmont, Roman Szatanik, Agnieszka Kluza – Opole
  419. Uniwersytet Śląski – Eugeniusz Łągiewka, Stanisław Duber, Zdzisław Lekstoń, Joachim Kusz, Małgorzata Karolus – Katowice
  420. Uniwersytet Warszawski – Krzysztof Woźniak, Grzegorz Kapron – Warszawa
  421. Uniwersytet Wrocławski – Tadeusz Lis, Ewa Dębowska, Czesław August – Wrocław
  422. Uniwheels Production - Marcin Ładziak, Daniel Matyka - Stalowa Wola
  423. Wajberg Bogdan - Łódź
  424. WCM Opole - Piotr Feusette - Opole
  425. Wisthal Adam - Łaziska Górne
  426. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna - Helena Harmansa - Opole
  427. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny - Łukasz Zieliński - Sosnowiec
  428. Wojskowa Akademia Techniczna – Leszek Szymańczyk – Warszawa
  429. Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 4 - Urszula Łukawska - Warszawa
  430. WSK – Adam Malczyński – Mielec
  431. WSK – Krzysztof Bauer – Rzeszów
  432. WSK – Tadeusz Kubacki – Świdnik
  433. Zakłady Magnetyzowe – Ropczyce
  434. Zakład Projektowo-Usługowy "KOB" Laboratorium Badawcze – Karol Ławrynowicz – Będzin
  435. Zakład Techniki Medycznej – Zbigniew Zebranowski – Bytom
  436. Zakład Techniki Medycznej – Józef Karaś – Kraków
  437. Zakład Techniki Medycznej – Słupsk
  438. Zakłady Usługowo-Produkcyjne "DELTA" - Stanisław Ziuba - Zamość
  439. ZASTA – Słupsk
  440. Zawada Aleksander - Warszawa
  441. ZEMM – Krzysztof Kaniecki – Poznań
  442. Zespół Szkół Zawodowych - Namysłów
  443. Zeszuta Sp. z o.o. - Michał Mazur - RadomZOO Wrocław sp. z o.o - Radosław Ratajszczak - Wrocław
  444. ZRE Gdańsk – Maria Masłowska, Eugeniusz Pełka – Gdańsk
  445. ZRE – Lublin
  446. ZUP (dawny) – Tadeusz Ciesielski – Nysa
  447. X-MED -Stanisław Pogoda - Zielona Góra
  448. Xylion – Grzegorz Wituski – Poznań