Strona główna

Zbiór przedstawionych lamp rentgenowskich powstał dzięki życzliwości oraz ofiarności ludzi zatrudnionych w nw. firmach, wyższych uczelniach, instytucjach naukowo-badawczych (lista aktualna na dzień 2015-01-18 i jest uaktualniana kilka razy w roku):

  1. Academia Press - Mieke Dhulst - Belgia
  2. Amptek, Inc. –  John Pantazis - USA
  3. Analytische Produktions-Steuerungs und Controllgeräte GmbH – Niemcy
  4. Andrex – Torben Lund – Dania
  5. Applied Physics Technologies – Alana R. Celia – USA
  6. Argonne National Laboratory – Józef Maj – USA
  7. Aribex, Inc. – Steven Wood, Marc Burrows – USA
  8. Arky David - USA
  9. Asahi Roentgen Ind. Co. Ltd. – Kazunori Shiimoto – Japonia
  10. ASNT - Trina Coaklly - USA
  11. Australian X-ray Tubes Pty Ltd. – Sarah Touman – Australia
  12. Authier Andre - Uniwersytet Piotra i Marii Curie - Francja
  13. Automess GmbH - Matthias Feyl - Niemcy
  14. Avaatech – Aad J. Vaars – Holandia
  15. Aydin Displays, Inc. – Clyde Mock – USA
  16. AXO DRESDEN GmbH - Kraemer Markus - Niemcy
  17. Behling Rolf /Taylor&Francis Group
  18. British Gypsum – Steve Limb – Wielka Brytania
  19. Bruker AXS GmbH – Werner Griessmeier, K. Henninger – Niemcy
  20. Bruker AXS Inc. Bob He - USA
  21. Bruker Optics - Petit - Francja
  22. Buderus Guss-Dirk - Niemcy
  23. Chirana Group a.s. – Jiri Kopecek – Czechy
  24. CNRS - Toulouse - France
  25. Comet AG – Johann Schultz, Roland Zarske – Szwajcaria
  26. Consejo Superior de Investigaciones Cientificas – Feliciano Plana – Hiszpania
  27. DEXCO Incorporated – Rudy Kirch – USA
  28. Dazeley, Peter – Wielka Brytania
  29. Drenth Jan - Holandia
  30. Dudenbostel Don - USA
  31. DURAN Group GmbH - Kathrin Speicher - Niemcy
  32. DxRay Inc. - Jan S. Iwanczyk - USA
  33. EFG GmbH - Burkhard Hoffmann - Niemcy
  34. Eizo - Niemcy
  35. Electronic Control Concepts - Gary Bischoff - USA
  36. ELP GmbH – Peter Weiss – Niemcy
  37. Elsevier Limited – Susan Jansons – Wielka Brytania
  38. Empa–Materials Science & Technology – Alexander Flisch – Szwajcaria
  39. Excillium A.B. – Oscar Hemberg – Szwecja
  40. Forschungszentrum Karlsruhe GmbH – Arndt Last – Niemcy
  41. GE Sensing & Inspection Technologies (dawniej Rich. Seifert) – Thomas Wichmann – Niemcy
  42. Golden Engineering, Inc. – Roger Golden – USA
  43. Grand X-Ray – Kimberly Sutherland – USA
  44. Grupen Claus - Niemcy
  45. Hamamatsu Photonics - Janusz Baszak - Japonia
  46. H.C. Starck GmbH - Regina Pocha - Niemcy
  47. Hologic, Inc. – Rich Morgan – USA
  48. Helmut Fischer GmbH - Gerhard Hammerle - Niemcy
  49. Horiba Instruments Inc. - Mike Pohl, Dave Malone - Japonia
  50. IAEA Seibersdorf Laboratories – Dariusz Węgrzynek – Austria
  51. I.A.E. Spa – Laura Gabrielli – Włochy
  52. IMS Roentgensysteme GmbH – Michael Aldenhövel – Niemcy
  53. Incoatec GmbH – Christian Hoffmann – Niemcy
  54. Industrial Control Machines s.a. – Dorothea Sovislis – Belgia
  55. Insitute of Macromolecular Chemistry - Jendrich Hasek - Czechy
  56. Integrated Industrial Systems – Andrew Sobkiewicz – USA
  57. International Radiation Detectors, Inc. - Raj Korde – USA
  58. IOS Press BV - Eva Christiaanse - Holandia
  59. Ital Structures S.r.I. – Piotr Linke – Włochy
  60. Jablonski Christoph - Niemcy
  61. JP Medical Ltd. - Wielka Brytania
  62. IUCr Journals - Nicola Ashcroft - Wielka Brytania
  63. Jordan Valley Semiconductors, Ltd. – Kobi Abrahami – USA/Izrael
  64. IP Medical Ltd. - T.O'Connor - Wielka Brytania
  65. Koestier, Albert – USA
  66. J. Morita Europe GmbH – Masamori Morita – Niemcy
  67. Laboratorie de Chimie de Coordination - Carine Duhayon - Francja
  68. Leibniz Institute for Polymer Research Dresden - Frank Simon - Niemcy
  69. Leybold Didactic GmbH - Niemcy
  70. Lohmann X-Ray GmbH – Karl-Heinz Leweke – Niemcy
  71. Loma Systems – John Burgess – Wielka Brytania
  72. Maasberg Ralf - Niemcy
  73. Magnatek aps - Lars P. Magnussen - Dania
  74. Mainsite GmbH & Co. KG – Niemcy
  75. Martin Vickers - Jeremy Karl Cockroft - Wielka Brytania
  76. Masaryk University – Brno – Petr Mikulik – Czechy
  77. Medizintechnik Grecksch – Harald Grecksch – Niemcy
  78. Microtec S.R.L  - Prenn Thomas - Włochy
  79. Moxtek, Inc. - Kris Kozaczek - USA
  80. Myers, Bert – USA
  81. MyRay – Cefla Dental Group – Righini Dario – Włochy
  82. NDT Electronic Services – Wielka Brytania
  83. Oxford-Diffraction – David Werner – Wielka Brytania
  84. Oxford Instruments Analytical Oy – Kertu Konga-Käär – Finlandia
  85. Oxford Instrumnts X-Ray Technology Inc. - Bob Kane - USA
  86. PaloDEx Group (Soredex) – Matti Lehtinen – Finlandia
  87. PANalytical – Jan van der Borst – Holandia
  88. PCS spol. s.r.o. – Czechy
  89. PerkinElmer - Yilmaz Ozcan - Holandia 
  90. Petrick GmbH – Horst Petrick, Felix Paschold – Niemcy
  91. Philips Medical Systems DMC GmbH – Rainer Boettcher – Niemcy
  92. Phosphor Technology Ltd. - Paul Ripley - Wielka Brytania
  93. PHYWE Systeme GmbH & Co – Andreas Gruenemaier - Niemcy
  94. Plyatsko Roman - Ukraina
  95. Polimaster - Białoruś - Grudovik Vadim
  96. Publicis Komunikations Agentur GmbH - Hannelore Hamatschek - Niemcy
  97. PROTO - Andrzej S. Wojtas - Kanada
  98. PTW - Tobias Kremp - Niemcy
  99. Radtke Udo - Niemcy
  100. Raytec Vision S.p.A - Francesco Pezzoli - Włochy
  101. Remesco Handelsges – Matthias Helmreich – Austria
  102. Rigaku Corporation – Toshio Nomura, Yoshiaki Watanabe – Japonia
  103. RITVERC GmbH - Andrew B. Rogozev - Rosja
  104. RLJ Micro & Analytic GmbH - Markus Heneka - Niemcy
  105. Roentgenanalytik Messtechnik GmbH – Girschik – Niemcy
  106. Ronexprim SRL - Gabriela Balasa - Rumunia
  107. Royal Netherlands Institute for Sea Research – Rineke Gieles – Holandia
  108. Römatec - Kurt Heidl - Niemcy
  109. Röntgen Technische Dienst – Dennis Zaal – Holandia
  110. RTW Röntgen-Technik Dr Warrikhoff GmbH – Alexander Warrikhoff – Niemcy
  111. SAES Getters S.p.A. – Andy Hayden – Włochy
  112. Scheunemann Hellmuth - Niemcy
  113. Schuster, Werner – Austria
  114. Shellography – Thad Thomas – USA
  115. Siemens AG – Rainer Homberg, Roland Koeppel – Niemcy
  116. Sirona Dental Systems GmbH – Katharina Anghel, Andreas Scharff – Niemcy
  117. SKS Piestany - Peter Zubor - Słowacja
  118. Smiths Heimann GmbH – Alexandra Seifert – Niemcy
  119. SPECS Scientific Instruments, Inc. – Dietrich von Diemar – USA
  120. Spectro APS – Michal Lomen – Słowacja
  121. Spectro Service – P. Koleckar – Czechy
  122. Springer-Verlag GmbH - Niemcy
  123. STOE&CIE GmbH – Niemcy
  124. Stratec Control – Systems GmbH – Uwe Reimold – Niemcy
  125. Stresstech Oy – Andrzej Wojtas – Finlandia
  126. Swiss Gemmological Insitute - Michael S. Krzemnicki - Szwajcaria
  127. Taylor&Francis Group  - Rebecca Davies - Wielka Brytania 
  128. Thales Electron Devices XRIS - Patric - Francja
  129. Thermo Electron Oberhausen GmbH – Richard Broeders – Niemcy
  130. ThermoFisher Scientific – Stanisław Piorek – USA
  131. Thomas Adrian - Wielka Brytania
  132. Trophy Radiologie – Guy Villard – Francja
  133. TruFocus Corp. – Beata Pater – USA
  134. Union City Filament Corp. – Joseph E. Celia, III – USA
  135. UNISANTIS FZE – Omar Sweid – Zjednoczone Emiraty Arabskie
  136. Université Catholique de Louvain – Michel Genet – Belgia
  137. Université de Technologie Troyes – Bruno Guelorget – Francja
  138. University of Durham – B. K. Tanner – Wielka Brytania
  139. University of Newcastle – Bill Clegg – Wielka Brytania
  140. University of Neuchatel - Helen Stoeckli-Evans - Szwajcaria
  141. University of Southampton – Mark E. Light – Wielka Brytania
  142. Varian X-ray Products – Jim Kone – USA
  143. Veasey, Nick – Wielka Brytania
  144. Vidisco Ltd. 0 Meytal Tayeb - Izrael
  145. Vienna University of Technology – Peter Wobrauschek – Austria
  146. VSB-TU Ostrawa – Jiri Kliber – Czechy
  147. Waterford Institute of Technology – Craig Sturrock – Irlandia
  148. Werth Messtechnik GmbH - Janine Stein - Niemcy
  149. John Wiley & Sons Limited - Wielka Brytania
  150. Willick Engineering Company, Inc. - Dan Guerrero - USA
  151. Wordentec LTD - Wielka Brytania
  152. World Health Organization – Gudrun Ingolfsdottir - Szwajcaria
  153. Wright Leslie - Wielka Brytania
  154. YXLON International X-Ray GmbH – Gina Naujokat – Niemcy
  155. Ziehm Imaging GmbH - Michael Botter - Niemcy
  156. XIMEA s.r.o. Ivan Majchrovic - Słowacja
  157. X-RAY-ART -Veronika Berger - Niemcy
  158. X-RAY WorX GmbH - Jens P. Steffen - Niemcy
  159. X-RIS - Bruno Peremans - Belgia
  160. X-Scan Imaging Corporation - Linbo Yang - USA
  161. Xstrahl Limited - Mike Richards - Wielka Brytania
  162. 5 Star Imaging, Inc. – Paul Aagaard – USA 
  163. Adjatech - Krzysztof Moszyński - Janikowo/Poznania
  164. Agilent Technologies Poland - Tomasz Czajkowski - Wrocław
  165. Akademia Górniczo-Hutnicza – Stanisław Skrzypek, Adam Gaweł, Maurycy Pyzalski, Tadeusz Kuc, Jan Kulka, Kazimierz Pieczora – Kraków
  166. Akademia Medyczna – Piotr Lass – Gdańsk
  167. Akademia Medyczna – Tadeusz Jaskóła – Katowice
  168. Akademia Pedagogiczna – Krzysztof Bryła – Kraków
  169. Akademia Sztuk Pięknych - Zofia Kaszowska - Kraków
  170. Akademia Wychowania Fizycznego - Wiesław Młodawski - Warszawa
  171. Alfa-System  Sp. z o.o. - Jarosław Klepacz - Wrocław
  172. Alstor - Sylwia Lis - Warszawa
  173. Amadar – Zygmunt Wojciechowski – Warszawa
  174. Amed – Piotr Kania, Romuald Szamrej – Płock
  175. Anglomed – Mariusz Woźniak – Warszawa
  176. APC Presmet - Janusz Zajączkowski - Opole
  177. Applus RTD - Bronisław Cieśla - Chorzów
  178. Areszt Sledczy Warszawa Mokotów - Marcin Merda - Warszawa
  179. Arida Systems. Sp. z o.o. - Warszawa - Michał Mazur
  180. Art Studio EJM - Marek Jodłowski - Kraków
  181. Asonik – Jerzy Błaszczyk – Poznań
  182. ATM Group Sp. z o.o. - Robert Wasiak - Marklowice
  183. ATUT - Michał Waluk, Jan Kula - Elbląg
  184. Besztak Krzysztof - Opole
  185. BHU "Beta" - Karolina Berendt - Warszawa
  186. Bielecka Maria – Warszawa
  187. Biodent–Serwis – Grzegorz Sergot – Poznań
  188. Biomedix – Jan Kalita – Zabrze
  189. Bikotex - Zenon Rajniak – Gdańsk
  190. Biuro Ochrony Rządu - Tomasz Pastusiak - Warszawa
  191. BLU - Cedzyna - Ewelina Kasprzyk
  192. Bocianek Krzysztof - Kluczbork
  193. Bombardier – Leszek Miela – Wrocław
  194. Bruker - Polska - Marta Rucińska - Poznań
  195. Buczkowski Marek (IFP i MJ) - Warszawa
  196. Bugajniak Kaziemierz - Kielce
  197. Burmistrz Sędziszowa
  198. H. Cegielski CBR – Elżbieta Nowacka – Poznań
  199. CELPA – Herman Mieczysław – Łambinowice
  200. Cementownia Górażdże – Zbigniew Sadowski – Chorula
  201. Centrum Badań Jakości KGHM - Ewa Migasiewicz - Lubin
  202. Centrum Badań Molekularnych PAN – Zbigniew Bartczak – Łódź
  203. Centrum Badawczo Rozwojowe KGHM – Grzegorz Kondratowicz – Wrocław
  204. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 "Mechanik" - Marcin Doczumiński, Piotr Nachlik - Racibórz
  205. Centrum Medyczne WSInf - Dorota Michalska - Głowno
  206. Centrum Ochrony Radiologicznej - Łukasz Kurowski - Dąbrowa Górnicza
  207. Centrum Profilaktyki i Lecznictwa - Ejsler Dorota - Gliwice
  208. Chemar – Roman Zaborek – Kielce
  209. Chemet – Dariusz Potempa – Tarnowskie Góry
  210. Chmielewski Stanisław – Elbląg
  211. Chrenowicz Robert - Białystok
  212. CLDT – Paweł Grześkowiak – Poznań
  213. Consultronix – Leszek Piątek – Kraków
  214. Czarnecki Grzegorz – Poznań
  215. Damen Shipyards Koźle - Wojciech Antos - Kędzierzyn Koźle
  216. Dentico - Leszek Bączkowski - Lubin
  217. Defekto-Serwis – Klemens Łysik – Katowice
  218. Dolnośląskie Centrum Onkologii - Marek Kopański - Wrocław
  219. Dozymetris - Piotr Palczewski - Toruń
  220. Eaton Automotive Systems - Adam Guzik - Bielsko-Biała
  221. E.I.S. - Romulad Rowecki - Poznań
  222. Elana Pet – Bożena Łukaszewska – Toruń
  223. Elektromex – Tadeusz Gruszka – Kraków
  224. Elektronika Jądrowa – Wacław Musiał – Kraków
  225. PGE Elektrownia Bełchatów – Wojciech Górniak – Bełchatów
  226. PGE Elektrownia Opole – Krzysztof Besztak – Brzezie k/Opola
  227. PGE Elektrownia Turów – Mieczysław Mazurek – Bogatynia
  228. EMC Instytut Medyczny - Marek Batycki - Wrocław
  229. Energo-Serwis – Wojciech Gębski – Konin
  230. Energomontaż–Południe – Ryszard Mańka – Katowice
  231. Energomontaż–Północ – Janusz Przytuła – Warszawa
  232. Energomontaż-Zachód - Laboratorium - Jacek Gładysz, Jan Król - Wrocław
  233. Energorem – Goszkiewicz – Łódź
  234. Equivet Szpital dla koni - Paweł Golonka - Gęsice
  235. Eurotom – Bogdan Zygało – Warszawa
  236. Examion Polska - Bolesław Gużda - Cisek
  237. EX-POLON - Wojciech Kwiecński - Łazy k/Warszawy
  238. Farum – Sławomir Artecki – Warszawa
  239. Ferrocarbo – Daniel Jarząb – Kraków
  240. Foster Wheeler – Grzegorz Zelek – Sosnowiec
  241. Gajewska Barbara Jadwiga - Luboń k/Poznania
  242. GE Healthcare - Arkadiusz Orlak -  Katowice
  243. GE Medical Systems Polska – Piotr Kalata, Waldemar Magnuszewski – Warszawa
  244. GENT – Tadeusz Telesz – Kraków
  245. Gierth Polska - Błażej Tomaszewski - Wrocław
  246. Główny Instytut Górnictwa – Leszek Drobek – Katowice
  247. Główny Urząd Miar – Ewa Kaczorowska, Jerzy Kokocinski – Warszawa
  248. Grodecka-Guz Agnieszka - Tenczynek k/Krzeszowic
  249. Grzymkowski Marcin - Warszawa
  250. Gruca Marcin - Wrocław
  251. Grupa Azoty - Bogusław Kozyra - Kędzierzyn Koźle
  252. Habia Cable Sp. z o.o. - Agnieszka Pawłowska - Dołuje k/Szczecina
  253. Herwich Mariusz - Piła
  254. Hol-Land – Andrzej Wicher – Świdnica
  255. Huta Aluminium – Konin
  256. Huta Sendzimira – Krzysztof Biliński – Kraków
  257. Huta Małapanew – Kazimierz Sowa – Ozimek
  258. IBCOL Polska Sp. z o.o. - Przemysław Szczerbiński - Warszawa
  259. Instytut Agrofizyki PAN - Stanisław Grundas - Lublin
  260. Instytut Chemii Fizycznej PAN – Zbigniew Kaszkur – Warszawa
  261. Instytut Fizyki Jądrowej PAN - Maciej Budzanowski - Kraków
  262. Instytut Fizyki PAN – Jerzy Pełka, Wojciech Paszkowicz – Warszawa
  263. Instytut Chemii i Techniki Jądrowej – Wojciech Głuszewski, Wojciech Starosta – Warszawa
  264. Instytut Elektrotechniki – Katarzyna Biernat, Dionizy Szewczyk – Warszawa
  265. Instytut Energii Atomowej – Witold Szteke – Świerk k/Otwocka
  266. Instytut Mechaniki Prcyzyjnej - Marek Betiuk - Warszawa
  267. Instytut Metali Nieżelaznych – Mariusz Staniszewski – Gliwice
  268. Instytut Metali Nieżelaznych – Odział w Skawinie – Janusz Żelechowski – Skawina
  269. Instytut Metalurgii Żelaza – Hanna Krztoń – Gliwice
  270. Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej PAN – Waldemar Wołczyński – Kraków
  271. Instytut Nauk Geologicznych PAN – Paweł Zawidzki – Warszawa
  272. Instytut Odlewnictwa – Michał Wójcicki – Kraków
  273. Instytut Onkologii - Paweł Kukułowicz - Warszawa
  274. Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN - Łukasz Sajkiewicz - Warszawa
  275. Instytut Problemów Jądrowych – Mieczysław Słapa, Sławomir Wronka – Świerk k/Otwocka
  276. Instytut Spawalnictwa – Janusz Czuchryj – Gliwice
  277. Instytut Technologii i Materiałów Elektronicznych – Warszawa
  278. Irtech Sp.z o.o. - Piotr Kasprzycki - Kraków
  279. ITA - Ireneusz Zachwi - Poznań
  280. Jemielity Zygmunt - Warszawa
  281. Kanoza Robert - Zawadzkie
  282. Karamara Izabela, Karamara Robert - Opole
  283. KIE - Michał Pacholak - Niepuszewo
  284. Kirzeniewski Kazimierz – Szczecin
  285. Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami - Diana Jędzejczuk - Wrocław
  286. Koli – Marek Lipnicki – Gdańsk
  287. Korzybski Robert - Mińsk Mazowiecki
  288. KOSS Rentgen–Serwis – Rafał Koss – Gdańsk
  289. Kostro Piotr - Złoty Stok
  290. Kotłomontaż – Augustyn Zwaka – Siemianowice Śląskie
  291. Krośnieńskie Huty Szkła – Krzysztof Kubiak – Krosno
  292. Laboranalityka Sp. z o.o. - Andrzej Fudal - Gliwice
  293. Laboratorium Kosmetyczne Dr Irene Eris - Piaseczno
  294. L-Dent - Krzysztrof Żmuda - Lublin
  295. III Liceum Ogólnokształcące - Katarzyna Zgadzaj - Opole
  296. XVIII Liceum Ogólnokształcące - Michał Feigel - Warszawa
  297. Lisek Renata - Twardogóra
  298. Lisiecki Jerzy (syn właściciela firmy "Rurix") - Kobyłka k/Warszawy
  299. Loma Systems - Rafał Jagielski - Warszawa
  300. LOT AMS - Jacek Broniek - Warszawa
  301. LOTOS Lab. Sp. z o.o. Oddział Czechowice
  302. LOTOS Serwis Sp. z o.o. - Janusz Mielko - Gdańsk
  303. Magal – Stanisław Marcisz – Wrocław
  304. MDS CARDIO – Tadeusz Bazański – Warszawa
  305. Medevice - Jerzy G. Pawliszewski - Warszawa
  306. Medical-Elektro - Wojciech Niewiadomski, Rafał Zych - Mrągowo
  307. Medicor – Zygmunt Gulczyński – Łódź
  308. Mediplan – Erwin Byrski – Katowice
  309. Mediremix – Andrzej Krzyżanowski – Bydgoszcz
  310. Medix – Sławomir Szwed – Warszawa
  311. Medservice Pro Sp. z o.o. - Hubert Waleron - Katowice
  312. Mennica Metale Szlachetne - Halina Jachimiak - Warszawa
  313. Meraserw 8 – Stanisław Morski – Kielce
  314. Metalchem-Serwis – Aleksander Udrycki – Opole
  315. Metchem – Andrzej Białek – Opole
  316. Morska Stocznia Remontowa – Piotr Sulik – Świnoujście
  317. Mortech – Przemysław Mohr – Mrągowo
  318. Mostostal Kraków – Wojciech Roś, Tadeusz Silezin – Kraków
  319. Mostostal Płock – Arkadiusz Makijewski – Płock
  320. Mszański Jarosław - Miroszów
  321. Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne - Małgorzata Kanwiszer, Paweł Trzeciak - Łódź
  322. Muzeum Historii Medycyny Uniwersytetu Medycznego - Edward Towpik - Warszawa
  323. Muzeum Kolejnictwa - Anna Kozelska - Warszawa
  324. NDT System – Sławomir Jóźwiak, Bartłomiej Jóźwiak – Warszawa
  325. NDTEST – Mirosław Karusik – Warszawa
  326. Odlewnia Żeliwa „Śrem” – Elżbieta Ratajczak, Marek Kubala, Jarosław Gębura – Śrem
  327. Opolskie Centrum Onkologii – Mieczyslaw Syrytczyk, Grzegorz Cieślik – Opole
  328. Optident – Bartosz Słota – Wrocław
  329. Ortodoncja – Jolanta Jarka – Opole
  330. Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej – Zbigniew Wacławski – Puławy
  331. PANalytical Polska – Jerzy Stroka – Zdzieszowice
  332. Państwowa Agencja Atomistyki - Jabusz Barczyk - Warszawa
  333. Państwowy Zakład Higieny - Zdzisław Różycki, Krzysztof Pachocki - Warszawa
  334. PCB Service - Karolina Białka - Gdańsk
  335. PESA – Roman Aleksiewicz – Bydgoszcz
  336. Philips Polska – Warszawa
  337. PID Polska Sp. z o.o. - Robert Szyller - Warszawa
  338. Piech Waldemar - Lublin
  339. Plasticfantastic (sklep internetowy) – Gdynia
  340. Politechnika Częstochowska – Grzegorz Golański – Częstochowa
  341. Politechnika Gdańska – Ryszard Baczyński, Ryszard Świątkowski – Gdańsk
  342. Politechnika Koszalińska –  Krzysztof Radwan-Wiatrowski - Koszalin
  343. Politechnika Łódzka – Marek Główka, Edward Sztajnert, Rafał Ledzion – Łódź
  344. Politechnika Opolska – Maria Hepner, Witold Pęczak, Jerzy Zając – Opole
  345. Politechnika Poznańska - Dominik Senczyk - Poznań
  346. Politechnika Rzeszowska – Maciej Motyka – Rzeszów
  347. Politechnika Szczecińska – Tadeusz Baniukiewicz – Szczecin
  348. Politechnika Śląska – Waldemar Kwaśny – Gliwice
  349. Politechnika Warszawska – Alicja Bałkowiec, Natalia Golnik, Michał Hudycz, Marcin Trzciński, Marek Psoda – Warszawa
  350. Politechnika Wrocławska – Bogdan Banaś, Lesław Sozański, Ilona Turowska-Tyrk, Piotr Nowak – Wrocław
  351. Polon-Alfa – Daniel Jankowski, Igor Krupiński – Bydgoszcz
  352. Pomorski Uniwersytet Kliniczny - Bożena Birkenfeld - Szczecin
  353. Power Alstom – Andrzej Łosieczka – Wrocław
  354. Pracownia Badań Rentgenowskich AMA-MED – A. Bednarek – Mszczonów
  355. Pracownia Mammograficzna ZOS Centrum - Anna Trela - Opole
  356. Pracownia Radiologiczna - Irena Szych - Kraków
  357. Pracownia Rentgenodiagnostyki - Czesław Płocharczyk - Tczew
  358. Pracownia Rentgenowska – Marek Tryjarski – Warszawa
  359. Precimed – Andrzej Kubiak – Toruń
  360. Prevac - Adam Dziwoki – Rogów
  361. Prorem – Piotr Biś – Tarnów
  362. Przemysłowy Instytut Elektroniki – Ryszard Diduszko – Warszawa
  363. Przychodnia Weterynaryjna – Piotr Dąbrowski – Poznań
  364. Przychodnia Weterynaryjna Arka - Wioletta Olender - Tychy
  365. Przychodnia Weterynaryjna Dziedziak & Iwaszkiewicz - Marcin Dziedziak - Opole
  366. Przychodnia Weterynaryjna Włochy - Marta Jastrzębska - Warszawa
  367. Radiology Service – Bernard Mryka – Mikołów
  368. Radkiewicz Tomasz – Świebodzin
  369. Rad-Met - Leszek Postawka - Katowice
  370. Rafako – Wiesław Kucia, Henryk Wysocki – Racibórz
  371. REAGO Group Sp. z o.o.  - Michał Soczyński
  372. Regmed - Jacek Gołębiowski - Wrocław
  373. Remak – Janusz Tarnawski – Opole
  374. Rentgen Stomatologiczny – Robert Branicki – Opole
  375. Rofa - przedstawicielstwo w Polsce - Michał Fudal - Gliwice
  376. SAE – Paweł Janiszewski – Warszawa
  377. Sarstedt Sp. z o.o. - Magdalena Burkot - Stare Babice
  378. Securus - Marek Pyżalski - Poznań
  379. Sefako – Zygmunt Zbroński – Sędziszów
  380. Serwis – Krzysztof Walter – Warszawa
  381. Serwis–MKJ Radiologia – Sebastian Kaufke - Banino
  382. SGGW - Joanna Bonecka - Warszawa
  383. SHIM-MED Polska – Andrzej Raciborski – Warszawa
  384. Siemens Polska Sp. z o.o. - Piotr Adamczewski - Warszawa
  385. Sigmed Sp. z o.o. - Cisek
  386. Skansen - Marian Gancarski - Wambierzyce
  387. Słodziński Andrzej - Opole
  388. Słowiński Krzysztof - Wrocław
  389. SMART SOLUTIONS -Robert Kaczmarczyk, Dominik Czachura - Warszawa
  390. SPEKOM – Julianna Domarecka – Katowice
  391. Specjalistyczne Centrum Stomatologii Geodent - Ewelina Burda - Wrocław
  392. SPECTRO POLAND – Adam Jarosiewicz – Warszawa
  393. SR Tech Bartosz Dubel - Bartosz Dubel - Radomsko
  394. Stępniak Sławomir - Godów
  395. Stocznia Gdańska – Wojciech Kalinowski, Waldemar Plichta – Gdańsk
  396. Stocznia Północna S. A. – Teresa Filipiak, Zenon Rogiński – Gdańsk
  397. Stocznia Remontowa Nauta – Robert Szmelter – Gdynia
  398. Stoga Joanna - Wrocław
  399. Stomatologia – Bartłomiej Kowal – Katowice
  400. STOMEX – Wilkowice k/Bielska Białej
  401. Suwalski Jacek - Gliwice
  402. Syl&Ant Instrunents - Józef Nitka - Poniszowice k/Gliwic
  403. SYNEKTIK – Piotr Jaworski, Wojciech Selwesiuk – Warszawa
  404. Szpital Miejski - dr Sokołowski – Suwałki
  405. Szpital Miejski – Joanna Strzypała – Świnoujście
  406. Szpital MSW Opole - Mieczysław Ciesiółkiewicz - Opole
  407. Szpital Powiatowy – W. Grzelak – Inowrocław
  408. Szpital Powiatowy - Alfred Poremba - Strzelce Opolskie
  409. Szpital Praski im. Przemienienia Pańskiego - Małgorzata Wińska - Warszawa
  410. Szpital Pulmonologiczno-Reaumatologiczny – Mirosław Wójciak – Kup
  411. Szpital Specjalistyczny - Krzysztof Ebertowski - Kościerzyna
  412. Szpital Wojewódzki - Marcin Maciejewski - Kalisz
  413. Sztencel Danuta – Zakopane
  414. Szyroki Karolina - Gogolin
  415. Tadaj Jarosław - Białystok
  416. Tchórzewski Witold - Warszawa
  417. TDP – Tadeusz Werko – Piaseczno k/Warszawy
  418. Techmed – Mariusz Matelski – Opole
  419. Technic Control – Bogdan Piekarczyk, Ryszard Świderski – Szczecin
  420. Testchem – Tadeusz Glenc – Pszów
  421. Testing – Andrzej Urbańczyk – Katowice
  422. Trzciński Marcin – Warszawa
  423. TTA Techtra- Piotr Bielówka - Wrocław
  424. Udrycki Aleksander - Opole
  425. Ultrarent – Andrzej Żuberek – Kalisz
  426. Ultra-Viol sp.j. - Wiesław Pietras - Zgierz
  427. Unilabo – Dąbrowa Górnicza
  428. Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w  Łodzi - Michał Zieliński - Lódź
  429. Uniwersytecki Szpital Kliniczny - Wrocław
  430. Uniwersytet Adama Mickiewicza – Maria Gdaniec, Andrzej Kartusiak, Tadeusz Łysiak – Poznań
  431. Uniwersytet Gdański – Artur Sikorski – Gdańsk
  432. Uniwersytet Jagielloński - Andrzej Urbanik - Kraków
  433. Uniwersytet Lubelski – Marek Drewniak – Lublin
  434. Uniwersytet Łódzki - Małgorzata Domagała - Łódź
  435. Uniwersytet Opolski – Jacek Zalewski, Krzysztof Ejsmont, Roman Szatanik, Agnieszka Kluza – Opole
  436. Uniwersytet Śląski – Eugeniusz Łągiewka, Stanisław Duber, Zdzisław Lekstoń, Joachim Kusz, Małgorzata Karolus – Katowice
  437. Uniwersytet Warszawski – Krzysztof Woźniak, Grzegorz Kapron – Warszawa
  438. Uniwersytet Wrocławski – Tadeusz Lis, Ewa Dębowska, Czesław August – Wrocław
  439. Uniwheels Production - Marcin Ładziak, Daniel Matyka, Tomasz Gołębski, Tomasz Pałka - Stalowa Wola
  440. Wajberg Bogdan - Łódź
  441. WCM Opole - Piotr Feusette - Opole
  442. Wisthal Adam - Łaziska Górne
  443. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna - Helena Harmansa - Opole
  444. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny - Łukasz Zieliński - Sosnowiec
  445. Wojskowa Akademia Techniczna – Leszek Szymańczyk – Warszawa
  446. Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 4 - Urszula Łukawska - Warszawa
  447. WSK – Adam Malczyński – Mielec
  448. WSK – Krzysztof Bauer – Rzeszów
  449. WSK – Tadeusz Kubacki – Świdnik
  450. Zakłady Magnetyzowe – Ropczyce
  451. Zakład Projektowo-Usługowy "KOB" Laboratorium Badawcze – Karol Ławrynowicz – Będzin
  452. Zakład Techniki Medycznej – Zbigniew Zebranowski – Bytom
  453. Zakład Techniki Medycznej – Józef Karaś – Kraków
  454. Zakład Techniki Medycznej – Słupsk
  455. Zakłady Usługowo-Produkcyjne "DELTA" - Stanisław Ziuba - Zamość
  456. ZASTA – Słupsk
  457. Zawada Aleksander - Warszawa
  458. ZEMM – Krzysztof Kaniecki – Poznań
  459. Zespół Szkół Zawodowych - Namysłów
  460. Zeszuta Sp. z o.o. - Michał Mazur - Radom
  461. Zgromadzenie Sióstr Śłużebniczek NMP - Maksymiliana Dziubek i Leoncja Kusz - Lesnica 
  462. ZOO Wrocław sp. z o.o - Radosław Ratajszczak - Wrocław
  463. ZRE Gdańsk – Maria Masłowska, Eugeniusz Pełka – Gdańsk
  464. ZRE – Lublin
  465. ZUP (dawny) – Tadeusz Ciesielski – Nysa
  466. X-MED -Stanisław Pogoda - Zielona Góra
  467. Xylion – Grzegorz Wituski – Poznań