Strona główna

Zbiór przedstawionych lamp rentgenowskich powstał dzięki życzliwości oraz ofiarności ludzi zatrudnionych w nw. firmach, wyższych uczelniach, instytucjach naukowo-badawczych (lista aktualna na dzień 2020-09-01 i jest uaktualniana kilka razy w roku):

  1. Academia Press - Mieke Dhulst - Belgia
  2. Amptek, Inc. –  John Pantazis - USA
  3. Analytische Produktions-Steuerungs und Controllgeräte GmbH – Niemcy
  4. Andrex – Torben Lund – Dania
  5. Anton-Paar - Kamil Urbański - Austria
  6. Applied Physics Technologies – Alana R. Celia – USA
  7. Argonne National Laboratory – Józef Maj – USA
  8. Aribex, Inc. – Steven Wood, Marc Burrows – USA
  9. Arky David - USA
  10. Asahi Roentgen Ind. Co. Ltd. – Kazunori Shiimoto – Japonia
  11. ASNT - Trina Coaklly - USA
  12. Australian X-ray Tubes Pty Ltd. – Sarah Touman – Australia
  13. Authier Andre - Uniwersytet Piotra i Marii Curie - Francja
  14. Automess GmbH - Matthias Feyl - Niemcy
  15. Avaatech – Aad J. Vaars – Holandia
  16. Aydin Displays, Inc. – Clyde Mock – USA
  17. AXO DRESDEN GmbH - Kraemer Markus - Niemcy
  18. Behling Rolf /Taylor&Francis Group
  19. British Gypsum – Steve Limb – Wielka Brytania
  20. Bruker AXS GmbH – Werner Griessmeier, K. Henninger – Niemcy
  21. Bruker AXS Inc. Bob He - USA
  22. Bruker Optics - Petit - Francja
  23. Buderus Guss-Dirk - Niemcy
  24. Chirana Group a.s. – Jiri Kopecek – Czechy
  25. CNRS - Toulouse - Francja
  26. Comet AG – Johann Schultz, Roland Zarske – Szwajcaria
  27. Comet  Technologies Denmark A/S - Hans Rysgaard - Dania
  28. Consejo Superior de Investigaciones Cientificas – Feliciano Plana – Hiszpania
  29. DEXCO Incorporated – Rudy Kirch – USA
  30. Dazeley, Peter – Wielka Brytania
  31. Deutsches Roentgen Museum - Anna-Kathrina Kaetker - Niemcy
  32. Drenth Jan - Holandia
  33. Dudenbostel Don - USA
  34. DURAN Group GmbH - Kathrin Speicher - Niemcy
  35. DxRay Inc. - Jan S. Iwanczyk - USA
  36. EFG GmbH - Burkhard Hoffmann - Niemcy
  37. Eizo - Niemcy
  38. Electronic Control Concepts - Gary Bischoff - USA
  39. ELP GmbH – Peter Weiss – Niemcy
  40. Elsevier Limited – Susan Jansons – Wielka Brytania
  41. Empa–Materials Science & Technology – Alexander Flisch – Szwajcaria
  42. Excillium A.B. – Oscar Hemberg – Szwecja
  43. Forschungszentrum Karlsruhe GmbH – Arndt Last – Niemcy
  44. Gamma-Scout GmbH&Co. KG - Laura Jaeger - Niemcy
  45. GE Sensing & Inspection Technologies (dawniej Rich. Seifert) – Thomas Wichmann – Niemcy
  46. Golden Engineering, Inc. – Roger Golden – USA
  47. Grand X-Ray – Kimberly Sutherland – USA
  48. Grupen Claus - Niemcy
  49. Hamamatsu Photonics - Janusz Baszak - Japonia
  50. H.C. Starck GmbH - Regina Pocha - Niemcy
  51. Hologic, Inc. – Rich Morgan – USA
  52. Helmut Fischer GmbH - Gerhard Hammerle - Niemcy
  53. Horiba Instruments Inc. - Mike Pohl, Dave Malone - Japonia
  54. IAEA Seibersdorf Laboratories – Dariusz Węgrzynek – Austria
  55. I.A.E. Spa – Laura Gabrielli – Włochy
  56. IMS Roentgensysteme GmbH – Michael Aldenhövel, Markus Fackert  – Niemcy
  57. Incoatec GmbH – Christian Hoffmann – Niemcy
  58. Industrial Control Machines s.a. – Dorothea Sovislis – Belgia
  59. Insitute of Macromolecular Chemistry - Jendrich Hasek - Czechy
  60. Integrated Industrial Systems – Andrew Sobkiewicz – USA
  61. International Radiation Detectors, Inc. - Raj Korde – USA
  62. IOS Press BV - Eva Christiaanse - Holandia
  63. Ital Structures S.r.I. – Piotr Linke – Włochy
  64. Jablonski Christoph - Niemcy
  65. JP Medical Ltd. - Wielka Brytania
  66. IUCr Journals - Nicola Ashcroft - Wielka Brytania
  67. Jordan Valley Semiconductors, Ltd. – Kobi Abrahami – USA/Izrael
  68. IP Medical Ltd. - T.O'Connor - Wielka Brytania
  69. Koestier, Albert – USA
  70. J. Morita Europe GmbH – Masamori Morita – Niemcy
  71. Laboratorie de Chimie de Coordination - Carine Duhayon - Francja
  72. Leibniz Institute for Polymer Research Dresden - Frank Simon - Niemcy
  73. Leybold Didactic GmbH - Niemcy
  74. Lohmann X-Ray GmbH – Karl-Heinz Leweke – Niemcy
  75. Loma Systems – John Burgess – Wielka Brytania
  76. Maasberg Ralf - Niemcy
  77. Magnatek aps - Lars P. Magnussen - Dania
  78. Mainsite GmbH & Co. KG – Niemcy
  79. Martin Vickers - Jeremy Karl Cockroft - Wielka Brytania
  80. Masaryk University – Brno – Petr Mikulik – Czechy
  81. Medizintechnik Grecksch – Harald Grecksch – Niemcy
  82. Microtec S.R.L  - Prenn Thomas, Messner Guether - Włochy
  83. Micro-X - Daniel Pini - Australia
  84. Moxtek, Inc. - Kris Kozaczek - USA
  85. Myers, Bert – USA
  86. MyRay – Cefla Dental Group – Righini Dario – Włochy
  87. Nanox Vision - Amir Ben Shalom - Izrael
  88. NDT Electronic Services – Wielka Brytania
  89. Oxford-Diffraction – David Werner – Wielka Brytania
  90. Oxford Instruments Analytical Oy – Kertu Konga-Käär – Finlandia
  91. Oxford Instrumnts X-Ray Technology Inc. - Bob Kane - USA
  92. PaloDEx Group (Soredex) – Matti Lehtinen – Finlandia
  93. PANalytical – Jan van der Borst – Holandia
  94. PCS spol. s.r.o. – Czechy
  95. PerkinElmer - Yilmaz Ozcan - Holandia 
  96. Petrick GmbH – Horst Petrick, Felix Paschold – Niemcy
  97. Philips Medical Systems DMC GmbH – Rainer Boettcher – Niemcy
  98. Phosphor Technology Ltd. - Paul Ripley - Wielka Brytania
  99. PHYWE Systeme GmbH & Co – Andreas Gruenemaier - Niemcy
  100. Plyatsko Roman - Ukraina
  101. Polimaster -  Grudovik Vadim - Białoruś
  102. Politechnika w Brnie - Martin Julis - Czechy
  103. ProCon X-ray GmbH - Nikolas Westphal - Niemcy
  104. Publicis Komunikations Agentur GmbH - Hannelore Hamatschek - Niemcy
  105. PROTO - Andrzej S. Wojtas - Kanada
  106. PTW - Tobias Kremp - Niemcy
  107. Radtke Udo - Niemcy
  108. Raytec Vision S.p.A - Francesco Pezzoli - Włochy
  109. Remesco Handelsges – Matthias Helmreich – Austria
  110. Rigaku Corporation – Toshio Nomura, Yoshiaki Watanabe – Japonia
  111. Rigaku Innovative Technologies Europe - Peter Oberta - Czechy
  112. RITVERC GmbH - Andrew B. Rogozev - Rosja
  113. RLJ Micro & Analytic GmbH - Markus Heneka - Niemcy
  114. Roentgenanalytik Messtechnik GmbH – Girschik – Niemcy
  115. Ronexprim SRL - Gabriela Balasa - Rumunia
  116. Royal Netherlands Institute for Sea Research – Rineke Gieles – Holandia
  117. Römatec - Kurt Heidl - Niemcy
  118. Röntgen Technische Dienst – Dennis Zaal – Holandia
  119. RTW Röntgen-Technik Dr Warrikhoff GmbH – Alexander Warrikhoff – Niemcy
  120. SAES Getters S.p.A. – Andy Hayden – Włochy
  121. Scheunemann Hellmuth - Niemcy
  122. Schuster, Werner – Austria
  123. Scintacor - Elena Balint - Wielka Brytania
  124. Shellography – Thad Thomas – USA
  125. Siemens AG – Rainer Homberg, Roland Koeppel – Niemcy
  126. Sirona Dental Systems GmbH – Katharina Anghel, Andreas Scharff – Niemcy
  127. SKS Piestany - Peter Zubor - Słowacja
  128. Smiths Heimann GmbH – Alexandra Seifert – Niemcy
  129. SPECS Scientific Instruments, Inc. – Dietrich von Diemar – USA
  130. Spectro APS – Michal Lomen – Słowacja
  131. Spectro Service – P. Koleckar – Czechy
  132. Springer-Verlag GmbH - Niemcy
  133. STOE&CIE GmbH – Niemcy
  134. Stratec Control – Systems GmbH – Uwe Reimold – Niemcy
  135. Stresstech Oy – Andrzej Wojtas – Finlandia
  136. Swiss Gemmological Insitute - Michael S. Krzemnicki - Szwajcaria
  137. Taylor&Francis Group  - Rebecca Davies - Wielka Brytania 
  138. Thales Electron Devices XRIS - Patric - Francja
  139. Thermo Electron Oberhausen GmbH – Richard Broeders – Niemcy
  140. ThermoFisher Scientific – Stanisław Piorek – USA
  141. Thomas Adrian - Wielka Brytania
  142. Trophy Radiologie – Guy Villard – Francja
  143. TruFocus Corp. – Beata Pater – USA
  144. Union City Filament Corp. – Joseph E. Celia, III – USA
  145. UNISANTIS FZE – Omar Sweid – Zjednoczone Emiraty Arabskie
  146. Université Catholique de Louvain – Michel Genet – Belgia
  147. Université de Technologie Troyes – Bruno Guelorget – Francja
  148. University of Durham – B. K. Tanner – Wielka Brytania
  149. University of Newcastle – Bill Clegg – Wielka Brytania
  150. University of Neuchatel - Helen Stoeckli-Evans - Szwajcaria
  151. University of Southampton – Mark E. Light – Wielka Brytania
  152. Varian X-ray Products – Jim Kone – USA
  153. Veasey, Nick – Wielka Brytania
  154. Vidisco Ltd. 0 Meytal Tayeb - Izrael
  155. Vienna University of Technology – Peter Wobrauschek – Austria
  156. VSB-TU Ostrawa – Jiri Kliber – Czechy
  157. Waterford Institute of Technology – Craig Sturrock – Irlandia
  158. Werth Messtechnik GmbH - Janine Stein - Niemcy
  159. John Wiley & Sons Limited - Wielka Brytania
  160. Willick Engineering Company, Inc. - Dan Guerrero - USA
  161. Wordentec LTD - Wielka Brytania
  162. World Health Organization – Gudrun Ingolfsdottir - Szwajcaria
  163. Wright Leslie - Wielka Brytania
  164. YXLON International X-Ray GmbH – Gina Naujokat – Niemcy
  165. Ziehm Imaging GmbH - Michael Botter - Niemcy
  166. XIMEA s.r.o. Ivan Majchrovic - Słowacja
  167. X-RAY-ART -Veronika Berger - Niemcy
  168. X-RAY WorX GmbH - Jens P. Steffen - Niemcy
  169. X-RIS - Bruno Peremans - Belgia
  170. X-Scan Imaging Corporation - Linbo Yang - USA
  171. Xstrahl Limited - Mike Richards - Wielka Brytania
  172. 3B Scientific GmbH - Małgorzata Szymeczko/Swen Dressel - Niemcy
  173. 5 Star Imaging, Inc. – Paul Aagaard – USA 
  174. Adjatech - Krzysztof Moszyński - Janikowo/Poznania
  175. Ado-Med - Michał Gostowski - Świętochowice
  176. Agilent Technologies Poland - Tomasz Czajkowski - Wrocław
  177. Akademia Górniczo-Hutnicza – Stanisław Skrzypek, Adam Gaweł, Maurycy Pyzalski, Tadeusz Kuc, Jan Kulka, Kazimierz Pieczora, Paweł Wróbel – Kraków
  178. Akademia Medyczna – Piotr Lass – Gdańsk
  179. Akademia Medyczna – Tadeusz Jaskóła – Katowice
  180. Akademia Pedagogiczna – Krzysztof Bryła – Kraków
  181. Akademia Sztuk Pięknych - Zofia Kaszowska - Kraków
  182. Akademia Wojsk Lądowych - Witalis Pellowski - Wrocław
  183. Akademia Wychowania Fizycznego - Wiesław Młodawski - Warszawa
  184. Alfa-System  Sp. z o.o. - Jarosław Klepacz - Wrocław
  185. Alstor - Sylwia Lis - Warszawa
  186. Alumetal - Jan Ożóg - Nowa Sół
  187. Amadar – Zygmunt Wojciechowski – Warszawa
  188. Amed – Piotr Kania, Romuald Szamrej – Płock
  189. Analityk Ewa Kowalczyk - Paweł Skotniczny - Warszawa
  190. Anglomed – Mariusz Woźniak – Warszawa
  191. APC Presmet - Janusz Zajączkowski - Opole
  192. Applus RTD - Bronisław Cieśla - Chorzów
  193. Areszt Sledczy Warszawa Mokotów - Marcin Merda - Warszawa
  194. Arida Systems. Sp. z o.o. -  Michał Mazur - Warszawa
  195. Art Studio EJM - Marek Jodłowski - Kraków
  196. Asonik – Jerzy Błaszczyk – Poznań
  197. ATM Group Sp. z o.o. - Robert Wasiak - Marklowice
  198. ATUT - Michał Waluk, Jan Kula - Elbląg
  199. BASF Catalysts Polska -  Paweł Kawecki - Święte
  200. Besztak Krzysztof - Opole
  201. BHU "Beta" - Karolina Berendt - Warszawa
  202. Bielecka Maria – Warszawa
  203. Biodent–Serwis – Grzegorz Sergot – Poznań
  204. Biomedix – Jan Kalita – Zabrze
  205. Bikotex - Zenon Rajniak – Gdańsk
  206. Biuro Ochrony Rządu - Tomasz Pastusiak - Warszawa
  207. BLU - Cedzyna - Ewelina Kasprzyk - Cedzyna
  208. Bocianek Krzysztof - Kluczbork
  209. Bombardier – Leszek Miela – Wrocław
  210. Bruker - Polska - Marta Rucińska - Poznań
  211. Buczkowski Marek (IFP i MJ) - Warszawa
  212. Bugajniak Kaziemierz - Kielce
  213. Burmistrz Sędziszowa - Sędziszów
  214. Carl Zeiss Sp. z o.o. - Natalia Napieralska - Poznań
  215. H. Cegielski CBR – Elżbieta Nowacka – Poznań
  216. CELPA – Herman Mieczysław – Łambinowice
  217. Cementownia Górażdże – Zbigniew Sadowski – Chorula
  218. Centrum Badań Jakości KGHM - Ewa Migasiewicz - Lubin
  219. Centrum Badań Molekularnych PAN – Zbigniew Bartczak – Łódź
  220. Centrum Badawczo Rozwojowe KGHM – Grzegorz Kondratowicz – Wrocław
  221. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 "Mechanik" - Marcin Doczumiński, Piotr Nachlik - Racibórz
  222. Centrum Medyczne WSInf - Dorota Michalska - Głowno
  223. Centrum Ochrony Radiologicznej - Łukasz Kurowski - Dąbrowa Górnicza
  224. Centrum Profilaktyki i Lecznictwa - Ejsler Dorota - Gliwice
  225. Centrum Technologiczne Betotech - Damian Dziuk  - Górażdże
  226. Chemar – Roman Zaborek – Kielce
  227. Chemet – Dariusz Potempa – Tarnowskie Góry
  228. Chmielewski Stanisław – Elbląg
  229. Chrenowicz Robert - Białystok
  230. CLDT – Paweł Grześkowiak – Poznań
  231. Consultronix – Leszek Piątek – Kraków
  232. CPP Poland - Mariusz Kocań - Rzeszów 
  233. Czaplińska Katarzyna - Warszawa
  234. Czarnecki Grzegorz – Poznań
  235. Damen Shipyards Koźle - Wojciech Antos - Kędzierzyn Koźle
  236. Dentico - Leszek Bączkowski - Lubin
  237. Defekto-Serwis – Klemens Łysik – Katowice
  238. Djamed -  Jacek Osiński - Łomianki k/Warszawy
  239. Doggy Dream -  Anna Jezierska-Kupka - Opole
  240. Dolnośląskie Centrum Onkologii - Marek Kopański - Wrocław
  241. Dozymetris - Piotr Palczewski - Toruń
  242. DSS Recykling - Jakub Drzewiecki - Dąbrowa Górnicza
  243. Eaton Automotive Systems - Adam Guzik - Bielsko-Biała
  244. E.I.S. - Romulad Rowecki - Poznań
  245. Educarium Sp. z o.o. - Anna Lewandowska - Bydgoszcz
  246. Elana Pet – Bożena Łukaszewska – Toruń
  247. Elektromex – Tadeusz Gruszka – Kraków
  248. Elektronika Jądrowa – Wacław Musiał – Kraków
  249. PGE Elektrownia Bełchatów – Wojciech Górniak – Bełchatów
  250. PGE Elektrownia Opole – Krzysztof Besztak, Krzysztof Walukiewicz – Brzezie k/Opola
  251. PGE Elektrownia Turów – Mieczysław Mazurek – Bogatynia
  252. Elfeko S.A, -- Grzegorz Mańkowski - Gdynia
  253. EMC Instytut Medyczny - Marek Batycki - Wrocław
  254. Energo-Serwis – Wojciech Gębski – Konin
  255. Energomontaż–Południe – Ryszard Mańka – Katowice
  256. Energomontaż–Północ – Janusz Przytuła – Warszawa
  257. Energomontaż-Zachód - Laboratorium - Jacek Gładysz, Jan Król - Wrocław
  258. Energorem – Goszkiewicz – Łódź
  259. Equivet Szpital dla koni - Paweł Golonka - Gęsice
  260. Eurotom – Bogdan Zygało – Warszawa
  261. Examion Polska - Bolesław Gużda - Cisek
  262. EX-POLON - Wojciech Kwiecński - Łazy k/Warszawy
  263. Fabryka Pomocy Naukowych -  Renata Małysiak - Nysa
  264. Farum – Sławomir Artecki – Warszawa
  265. Ferrocarbo – Daniel Jarząb – Kraków
  266. Foster Wheeler – Grzegorz Zelek – Sosnowiec
  267. Gajewska Barbara Jadwiga - Luboń k/Poznania
  268. GE Medical Systems Polska – Piotr Kalata, Waldemar Magnuszewski – Warszawa
  269. GENT – Tadeusz Telesz – Kraków
  270. Gierth Polska - Błażej Tomaszewski - Wrocław
  271. Główny Instytut Górnictwa – Leszek Drobek – Katowice
  272. Główny Urząd Miar – Ewa Kaczorowska, Jerzy Kokocinski – Warszawa
  273. Grodecka-Guz Agnieszka - Tenczynek k/Krzeszowic
  274. Grzymkowski Marcin - Warszawa
  275. Gruca Marcin - Wrocław
  276. Grupa Azoty - Bogusław Kozyra - Kędzierzyn Koźle
  277. Habia Cable Sp. z o.o. - Agnieszka Pawłowska - Dołuje k/Szczecina
  278. Herwich Mariusz - Piła
  279. Hol-Land – Andrzej Wicher – Świdnica
  280. Huta Aluminium – Konin
  281. Huta Sendzimira – Krzysztof Biliński – Kraków
  282. Huta Małapanew – Kazimierz Sowa – Ozimek
  283. IBCOL Polska Sp. z o.o. - Przemysław Szczerbiński - Warszawa
  284. Instytut Agrofizyki PAN - Stanisław Grundas - Lublin
  285. Instytut Chemii Fizycznej PAN – Zbigniew Kaszkur, Roman Luboradzki – Warszawa
  286. Instytut Fizyki Jądrowej PAN - Maciej Budzanowski - Kraków
  287. Instytut Fizyki PAN – Jerzy Pełka, Wojciech Paszkowicz – Warszawa
  288. Instytut Chemii i Techniki Jądrowej – Wojciech Głuszewski, Wojciech Starosta – Warszawa
  289. Instytut Elektrotechniki – Katarzyna Biernat, Dionizy Szewczyk – Warszawa
  290. Instytut Energii Atomowej – Witold Szteke – Świerk k/Otwocka
  291. Instytut Mechaniki Prcyzyjnej - Marek Betiuk - Warszawa
  292. Instytut Metali Nieżelaznych – Mariusz Staniszewski – Gliwice
  293. Instytut Metali Nieżelaznych – Odział w Skawinie – Janusz Żelechowski – Skawina
  294. Instytut Metalurgii Żelaza – Hanna Krztoń – Gliwice
  295. Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej PAN – Waldemar Wołczyński – Kraków
  296. Instytut Nauk Geologicznych PAN – Paweł Zawidzki – Warszawa
  297. Instytut Odlewnictwa – Michał Wójcicki – Kraków
  298. Instytut Onkologii - Paweł Kukułowicz - Warszawa
  299. Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN - Łukasz Sajkiewicz - Warszawa
  300. Instytut Problemów Jądrowych – Mieczysław Słapa, Sławomir Wronka – Świerk k/Otwocka
  301. Instytut Spawalnictwa – Janusz Czuchryj – Gliwice
  302. Instytut Technologii i Materiałów Elektronicznych – Warszawa
  303. Intimex Sp. z o.o.  - Arkadiusz Orlak - Katowice
  304. Irtech Sp.z o.o. - Piotr Kasprzycki - Kraków
  305. ITA - Ireneusz Zachwi - Poznań
  306. Jemielity Zygmunt - Warszawa
  307. Kalla Sp. z o.o. - Krzysztof Kalla - Katowice
  308. Kanoza Robert - Zawadzkie
  309. Karamara Izabela, Karamara Robert - Opole
  310. Katolicki Uniwersytet Lubelski - Marek Drewniak, Robert Mroczka - Lublin
  311. KIE - Michał Pacholak - Niepuszewo
  312. Kirzeniewski Kazimierz – Szczecin
  313. Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami - Diana Jędzejczuk - Wrocław
  314. Koli – Marek Lipnicki – Gdańsk
  315. Korzybski Robert - Mińsk Mazowiecki
  316. KOSS Rentgen–Serwis – Rafał Koss – Gdańsk
  317. Kostro Piotr - Złoty Stok
  318. Kotłomontaż – Augustyn Zwaka – Siemianowice Śląskie
  319. Krośnieńskie Huty Szkła – Krzysztof Kubiak – Krosno
  320. Laboranalityka Sp. z o.o. - Andrzej Fudal - Gliwice
  321. Laboratorium Kosmetyczne Dr Irene Eris - Piaseczno
  322. L-Dent - Krzysztrof Żmuda - Lublin
  323. Leśny Ośrodek Nasienny w Zwierzyńcu - Łukasz Kowalczyk - Zwierzyniec 
  324. III Liceum Ogólnokształcące - Katarzyna Zgadzaj - Opole
  325. XVIII Liceum Ogólnokształcące - Michał Feigel - Warszawa
  326. Lisek Renata - Twardogóra
  327. Lisiecki Jerzy (syn właściciela firmy "Rurix") - Kobyłka k/Warszawy
  328. Loma Systems - Rafał Jagielski - Warszawa
  329. LOT AMS - Jacek Broniek - Warszawa
  330. LOTOS Lab. Sp. z o.o. Oddział Czechowice
  331. LOTOS Serwis Sp. z o.o. - Janusz Mielko - Gdańsk
  332. Magal – Stanisław Marcisz – Wrocław
  333. MDS CARDIO – Tadeusz Bazański – Warszawa
  334. Medevice - Jerzy G. Pawliszewski - Warszawa
  335. Medical-Elektro - Wojciech Niewiadomski, Rafał Zych - Mrągowo
  336. Medicor – Zygmunt Gulczyński – Łódź
  337. Mediplan – Erwin Byrski – Katowice
  338. Mediremix – Andrzej Krzyżanowski – Bydgoszcz
  339. Medi-Vet - Mirosława Ambroziak - Nowy Dwór Mazowiecki
  340. Medix – Sławomir Szwed – Warszawa
  341. Medservice Pro Sp. z o.o. - Hubert Waleron - Katowice
  342. Mennica Metale Szlachetne - Halina Jachimiak - Warszawa
  343. Meraserw 8 – Stanisław Morski – Kielce
  344. Metalchem-Serwis – Aleksander Udrycki – Opole
  345. Metchem – Andrzej Białek – Opole
  346. Michalski Grzegorz - Tarnowskie Góry
  347. MKJ Radiologia - Krzysztof Pogusławski - Banino
  348. Morska Stocznia Remontowa – Piotr Sulik – Świnoujście
  349. Mortech – Przemysław Mohr – Mrągowo
  350. Mostostal Kraków – Wojciech Roś, Tadeusz Silezin – Kraków
  351. Mostostal Płock – Arkadiusz Makijewski – Płock
  352. Mostostal Słupca - Lech Warszawski - Słupca
  353. Mostostal Zabrze - Artur Kołaczyński - Gliwice
  354. Mszański Jarosław - Miroszów
  355. Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne - Małgorzata Kanwiszer, Paweł Trzeciak, Ireneusz Borowiec- Łódź
  356. Muzeum Historii Medycyny Uniwersytetu Medycznego - Edward Towpik - Warszawa
  357. Muzeum Kolejnictwa - Anna Kozelska - Warszawa
  358. NDT System – Sławomir Jóźwiak, Bartłomiej Jóźwiak – Warszawa
  359. NDT-NET - Krzysztof Gożdzicki - Lublin
  360. NDTEST – Mirosław Karusik – Warszawa
  361. Nemak Europe - Grzegorz Szczypka - Bielsko Biała
  362. Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. - Adam Gierek - Kobyłka k/Warszawy
  363. Nutricia - Piotr Mostowski - Opole
  364. Odlewnia Żeliwa „Śrem” – Elżbieta Ratajczak, Marek Kubala, Jarosław Gębura – Śrem
  365. Opolskie Centrum Onkologii – Mieczyslaw Syrytczyk, Grzegorz Cieślik – Opole
  366. Optident – Bartosz Słota – Wrocław
  367. Ortodoncja – Jolanta Jarka – Opole
  368. Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej – Zbigniew Wacławski – Puławy
  369. PANalytical Polska – Jerzy Stroka – Zdzieszowice
  370. Państwowa Agencja Atomistyki - Jabusz Barczyk - Warszawa
  371. Państwowy Zakład Higieny - Zdzisław Różycki, Krzysztof Pachocki - Warszawa
  372. PCB Service - Karolina Białka - Gdańsk
  373. PESA – Roman Aleksiewicz – Bydgoszcz
  374. Philips Polska –  Michał Sadowski - Warszawa
  375. PID Polska Sp. z o.o. - Robert Szyller - Warszawa
  376. Piech Waldemar - Lublin
  377. Plasticfantastic (sklep internetowy) – Gdynia
  378. Politechnika Białostocka - Paweł Lipowicz - Białystok
  379. Politechnika Częstochowska – Grzegorz Golański, Marcin Nabiałek – Częstochowa
  380. Politechnika Gdańska – Ryszard Baczyński, Ryszard Świątkowski – Gdańsk
  381. Politechnika Koszalińska –  Krzysztof Radwan-Wiatrowski - Koszalin
  382. Politechnika Łódzka – Marek Główka, Edward Sztajnert, Rafał Ledzion – Łódź
  383. Politechnika Opolska – Maria Hepner, Witold Pęczak, Jerzy Zając – Opole
  384. Politechnika Poznańska - Dominik Senczyk - Poznań
  385. Politechnika Rzeszowska – Maciej Motyka – Rzeszów
  386. Politechnika Szczecińska – Tadeusz Baniukiewicz – Szczecin
  387. Politechnika Śląska – Waldemar Kwaśny – Gliwice
  388. Politechnika Świętokrzyska - Lech Maciej
  389. Politechnika Warszawska – Alicja Bałkowiec, Natalia Golnik, Michał Hudycz, Marcin Trzciński, Marek Psoda – Warszawa
  390. Politechnika Wrocławska – Bogdan Banaś, Anna Górecka-Drzazga, Piotr Nowak, Lesław Sozański, Ilona Turowska-Tyrk, – Wrocław
  391. Polon-Alfa – Daniel Jankowski, Igor Krupiński – Bydgoszcz
  392. Pomorski Uniwersytet Kliniczny - Bożena Birkenfeld - Szczecin
  393. Power Alstom – Andrzej Łosieczka – Wrocław
  394. Pracownia Badań Rentgenowskich AMA-MED – A. Bednarek – Mszczonów
  395. Pracownia Diagnostyki Obrazowej - Lukasz Sas - Bochnia
  396. Pracownia Mammograficzna ZOS Centrum - Anna Trela - Opole
  397. Pracownia Radiologiczna - Irena Szych - Kraków
  398. Pracownia Rentgenodiagnostyki - Czesław Płocharczyk - Tczew
  399. Pracownia Rentgenowska – Marek Tryjarski – Warszawa
  400. Precimed – Andrzej Kubiak – Toruń
  401. Prevac - Adam Dziwoki – Rogów
  402. Prohaccp Sp z o.o. - Jolanta Sobczyk - Kielce
  403. Prorem – Piotr Biś – Tarnów
  404. Przemysłowy Instytut Elektroniki – Ryszard Diduszko – Warszawa
  405. Przychodnia Weterynaryjna – Piotr Dąbrowski – Poznań
  406. Przychodnia Weterynaryjna Arka - Wioletta Olender - Tychy
  407. Przychodnia Weterynaryjna Dziedziak & Iwaszkiewicz - Marcin Dziedziak - Opole
  408. Przychodnia Weterynaryjna Włochy - Marta Jastrzębska - Warszawa
  409. Radiologica So. z o.o. - Bartłomiej Suska - Warszawa
  410. Radiology Service – Bernard Mryka – Mikołów
  411. Radkiewicz Tomasz – Świebodzin
  412. Rad-Met - Leszek Postawka - Katowice
  413. Rafako – Wiesław Kucia, Henryk Wysocki – Racibórz
  414. REAGO Group Sp. z o.o.  - Michał Soczyński
  415. Regmed - Jacek Gołębiowski - Wrocław
  416. Remak – Janusz Tarnawski – Opole
  417. Rentgen Stomatologiczny – Robert Branicki – Opole
  418. Rentgen Zębów Pantomograf  - Jolanta i Adam Mucha - Kalisxz
  419. RMA Polska sp. z o.o. - Toasz Stal - Chojnów
  420. Rofa - przedstawicielstwo w Polsce - Michał Fudal - Gliwice
  421. SAE – Paweł Janiszewski, Krzysztof Kwiciński – Warszawa
  422. Sarstedt Sp. z o.o. - Magdalena Burkot - Stare Babice
  423. Schron Defence - Joanna Górnik - Żyrardów
  424. Securus - Marek Pyżalski - Poznań
  425. Sefako – Zygmunt Zbroński – Sędziszów
  426. Serwis – Krzysztof Walter – Warszawa
  427. Serwis–MKJ Radiologia – Sebastian Kaufke - Banino
  428. SERWMED - Piotr Dubiel - Nysa
  429. SGGW - Joanna Bonecka - Warszawa
  430. Shieltec Sp. z o.o. -  Mariusz Figołuszka - Mikolów
  431. SHIM-MED Polska – Andrzej Raciborski, Łukasz Gościcki – Warszawa
  432. Siemens Polska Sp. z o.o. - Piotr Adamczewski - Warszawa
  433. Siemens Healthcare Sp. z o.o. - Tomasz Bernatowicz - Warszawa
  434. Sigmed Sp. z o.o. - Cisek
  435. Skamex - Andrzej Szabelski - Warszawa
  436. Skansen - Marian Gancarski - Wambierzyce
  437. Słodziński Andrzej - Opole
  438. Słowiński Krzysztof - Wrocław
  439. SMART SOLUTIONS - Robert Kaczmarczyk, Dominik Czachura, Leszek Latacz - Warszawa
  440. SMIT-tech - Przemysław Karolewski - Majdan
  441. Smoleński Konrad - Warszawa
  442. SPEKOM – Julianna Domarecka – Katowice
  443. Specjalistyczne Centrum Stomatologii Geodent - Ewelina Burda - Wrocław
  444. SPECTRO POLAND – Adam Jarosiewicz – Warszawa
  445. SR Tech Bartosz Dubel - Bartosz Dubel - Radomsko
  446. Stępniak Sławomir - Godów
  447. Stocznia Gdańska – Wojciech Kalinowski, Waldemar Plichta – Gdańsk
  448. Stocznia Północna S. A. – Teresa Filipiak, Zenon Rogiński – Gdańsk
  449. Stocznia Remontowa Nauta – Robert Szmelter – Gdynia
  450. Stoga Joanna - Wrocław
  451. Stomatologia – Bartłomiej Kowal – Katowice
  452. STOMEX – Wilkowice k/Bielska Białej
  453. Suwalski Jacek - Gliwice
  454. Syl&Ant Instrunents - Józef Nitka - Poniszowice k/Gliwic
  455. SYNEKTIK – Piotr Jaworski, Wojciech Selwesiuk – Warszawa
  456. Szpital Miejski - dr Sokołowski – Suwałki
  457. Szpital Miejski – Joanna Strzypała – Świnoujście
  458. Szpital MSW Opole - Mieczysław Ciesiółkiewicz - Opole
  459. Szpital Powiatowy – W. Grzelak – Inowrocław
  460. Szpital Powiatowy - Alfred Poremba - Strzelce Opolskie
  461. Szpital Praski im. Przemienienia Pańskiego - Małgorzata Wińska - Warszawa
  462. Szpital Pulmonologiczno-Reaumatologiczny – Mirosław Wójciak – Kup
  463. Szpital Specjalistyczny - Krzysztof Ebertowski - Kościerzyna
  464. Szpital Wojewódzki - Marcin Maciejewski - Kalisz
  465. Sztencel Danuta – Zakopane
  466. Szyroki Karolina - Gogolin
  467. Tadaj Jarosław - Białystok
  468. Tchórzewski Witold - Warszawa
  469. TDP – Tadeusz Werko – Piaseczno k/Warszawy
  470. Techcontrol s.c. - Andrzej Kasprzycki - Racibórz
  471. Techmed – Mariusz Matelski – Opole
  472. Technic Control – Bogdan Piekarczyk, Ryszard Świderski – Szczecin
  473. Technologie NDT - Tomasz Inglot - Zabrze
  474. Testchem – Tadeusz Glenc – Pszów
  475. Testing – Andrzej Urbańczyk, Jacek Urbańczyk – Katowice
  476. Trzciński Marcin – Warszawa
  477. TTA Techtra- Piotr Bielówka - Wrocław
  478. Tusnovics Instruments Sp. z o.o.  - Dorota Duczyńska-Szewczyk - Kraków
  479. Udrycki Aleksander - Opole
  480. Ultrarent – Andrzej Żuberek – Kalisz
  481. Ultra-Viol sp.j. - Wiesław Pietras - Zgierz
  482. Unilabo – Dąbrowa Górnicza
  483. Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w  Łodzi - Michał Zieliński - Lódź
  484. Uniwersytecki Szpital Kliniczny - Wrocław
  485. Uniwersytet Adama Mickiewicza – Maria Gdaniec, Andrzej Kartusiak, Tadeusz Łysiak – Poznań
  486. Uniwersytet Ekonomiczy - Katarzyna Winiarska - Wrocław
  487. Uniwersytet Gdański – Artur Sikorski – Gdańsk
  488. Uniwersytet Jagielloński - Andrzej Urbanik - Kraków
  489. Uniwersytet Łódzki - Małgorzata Domagała - Łódź
  490. Uniwersytet Opolski – Jacek Zalewski, Krzysztof Ejsmont, Roman Szatanik, Agnieszka Kluza – Opole
  491. Uniwersytet Pedagogiczny - Wojciech Kulinowski - Kraków
  492. Uniwersytet Śląski – Eugeniusz Łągiewka, Stanisław Duber, Zdzisław Lekstoń, Joachim Kusz, Małgorzata Karolus – Katowice
  493. Uniwersytet Warszawski – Krzysztof Woźniak, Grzegorz Kapron – Warszawa
  494. Uniwersytet Wrocławski – Tadeusz Lis, Ewa Dębowska, Czesław August – Wrocław
  495. Uniwheels Production - Marcin Ładziak, Daniel Matyka, Tomasz Gołębski, Tomasz Pałka - Stalowa Wola
  496. Verus Bis Zakład Radiologii - Marek Cieślak - Zielona Góra
  497. Viki-Med - Marta Baron - Bytom
  498. Wajberg Bogdan - Łódź
  499. WCM Opole - Piotr Feusette - Opole
  500. White Bird Amplification - Piotr Bocianek - Kluczbork
  501. Wisthal Adam - Łaziska Górne
  502. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna - Helena Harmansa - Opole
  503. Wojewódzki Szpital Kliniczny w Opolu - Katarzyna Sznajder - Opole
  504. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny - Łukasz Zieliński - Sosnowiec
  505. Wojskowa Akademia Techniczna – Leszek Szymańczyk – Warszawa
  506. Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 4 - Urszula Łukawska - Warszawa
  507. WSK – Adam Malczyński – Mielec
  508. WSK – Krzysztof Bauer – Rzeszów
  509. WSK – Tadeusz Kubacki – Świdnik
  510. Zakłady Magnetyzowe – Ropczyce
  511. Zakład Projektowo-Usługowy "KOB" Laboratorium Badawcze – Karol Ławrynowicz – Będzin
  512. Zakład Techniki Medycznej – Zbigniew Zebranowski – Bytom
  513. Zakład Techniki Medycznej – Józef Karaś – Kraków
  514. Zakład Techniki Medycznej – Słupsk
  515. Zakłady Usługowo-Produkcyjne "DELTA" - Stanisław Ziuba - Zamość
  516. ZASTA – Słupsk
  517. Zawada Aleksander - Warszawa
  518. ZEMM – Krzysztof Kaniecki – Poznań
  519. Zespół Szkół Zawodowych - Namysłów
  520. Zeszuta Sp. z o.o. - Michał Mazur - Radom
  521. Zgromadzenie Sióstr Śłużebniczek NMP - Maksymiliana Dziubek i Leoncja Kusz - Lesnica 
  522. ZOO Wrocław sp. z o.o - Radosław Ratajszczak - Wrocław
  523. ZRE Gdańsk – Maria Masłowska, Eugeniusz Pełka – Gdańsk
  524. ZRE – Lublin
  525. ZUP (dawny) – Tadeusz Ciesielski – Nysa
  526. X-MED -Stanisław Pogoda - Zielona Góra
  527. Xylion – Grzegorz Wituski – Poznań

 

 

Osoby zasłużone

  • dr Bartczak Zbigniew – Łódź
  • Besztak Krzysztof – Opole
  • Bielecka Hanna - Warszawa
  • Białek Andrzej - Opole
  • Biliński Krzysztof - Kraków
  • Boettcher Rainer – Niemcy
  • dr Buczkowski Marek - Warszawa
  • Ciecielski Tadeusz - Nysa
  • prof. Clegg Bill – Wielka Brytania
  • Czuchryj Janusz - Gliwice
  • Dobrowolski Marek – Warszawa
  • Flisch Alexander – Szwajcaria
  • Fryt Bronisław - Opole
  • Gębski Wojciech - Konin
  • Gołębski Tomasz - Stalowa Wola
  • dr Hayden Andy – Włochy
  • Heidl Kurt - Niemcy
  • Jemielity Zygmunt - Warszawa
  • Jóźwiak Sławomir – Warszawa
  • dr Julis Martin - Czechy
  • Kalla Krzysztof – Katowice
  • Karamara Robert - Opole
  • Karusik Mirosław – Warszawa
  • Kirch Rudy – USA
  • dr Kozaczek Krzysztof - USA
  • Król Jan – Opole
  • Krupiński Igor – Bydgoszcz
  • dr Kulka Jan – Kraków
  • prof. Kukołowicz Paweł - Warszawa
  • Lehtinen Matti – Finlandia
  • dr Last Arndt – Niemcy
  • dr Light Mark E. – Wielka Brytania
  • Lisiecki Jerzy - Kobyłka k/Warszawy
  • Lund Torben – Dania
  • Łysik Klemens - Katowice
  • Malczyński Adam – Mielec
  • Mańka Ryszard - Katowice
  • dr Morawski Tadeusz - Warszawa
  • Mryka Bernard – Mikołów
  • Nomura Toshio – Japonia
  • dr Pachocki Krzysztof - Warszawa
  • prof. dr hab. Paszkowicz Wojciech – Warszawa
  • Paschold Felix - Niemcy
  • Pater Beata – USA
  • Petrick Horst – Niemcy
  • dr Piorek Stanisław – USA
  • Radtke Udo - Niemcy
  • Rasek Marcin -  Zabrze
  • Rogacki Jacek - Wrocław
  • Shiimoto Kazunori – Japonia
  • Słowinski K. Krzysztof - Wrocław
  • dr Sneff Ulrich E. – Australia
  • Sobkiewicz Andrew – USA
  • Stroka Jerzy - Zdzieszowice
  • Superczyński Lesław – Opole
  • dr Sweid Omar – Emiraty Arabskie
  • dr Szatanik Roman - Opole
  • doc. Szteke Witold – Warszawa
  • dr Szymańczyk Leszek - Wraszawa
  • Świderski Ryszard - Szczecin
  • Urbańczyk Andrzej – Katowice
  • Walter Krzysztof - Warszawa
  • Warrikhoff Alexander – Niemcy
  • prof. Wobrauschek Peter – Austria
  • Wisthal Adam - Łaziska Górne
  • dr Zarske Roland – Szwajcaria
  • Zawada Aleksander - Warszawa

 

 

Sponsorzy

ndtsystem

kalla

ndtest

Sławomir Jóźwiak (NDT System) z wizytą u Grzegorza Jezierskiego

Sławomir Jóźwiak (NDT System) z wizytą u Grzegorza Jezierskiego